Cumartesi, 09 Mart 2013 13:16

7 KURSİYERDEN MUHTEŞEM SERGİ

Ordu’da resim öğretmenliği yapan Bülent Yılmaz ve 7 kursiyer tarafından hazırlanan yağlı boya resim sergisi Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde açıldı. Resim Öğretmeni Bülent Yılmaz,  tamamı öğrenciler tarafından oluşturulan serginin bir hafta boyunca açık olacağını söyledi.
Sergi açılışına Ordu Valisi Orhan Düzgün, CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, Belediye Başkanı Seyit Torun, İl Özel İdare Genel Sekreteri Selami Aydın, İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Gülderen, Ordu Plastik Sanatlar Derneği Başkanı Emin Öztürk’ün  yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
 
Sergi bir hafta boyunca açık
Resim öğretmeni Bülent Yılmaz sergiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Ordu’da resim atölyem var. Burada yağlı boya resim çalışması yapıyoruz. 7 öğrencimiz var. Bu sergide 50 adet resmimiz var. Bu çalışmalarımız Ekim Ayı’ndan bu yana yapılan bir çalışmadır. Bu kadar kısa bir zamanda yaptığımız çalışma sonrası böyle güzel bir tablo ortaya çıktı. Tablolarımızın hepsi satılık ve fiyatları da gayet uygun. İsteyen vatandaşlarımız bu tabloları satın alabilir. Sergimiz 7 gün boyunca açık kalacak” dedi.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.