Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Cumartesi, 11 Ocak 2014 13:17

DSP Korgan İlçe Başkanı’ndan şok iddia:

Demokratik Sol Parti Korgan İlçe Başkanı Veysel Araç, ilçede devlet hastanesinin düzgün çalışmadığını belirterek,  “13.12.2013 günü saat 21.30 sıralarında acil serviste hastalar beklerken, personel hastane bahçesinde uzuneşek oynuyorlardı. Deliller hastanenin güvenlik kameralarında vardır” dedi. Araç ‘’ Korgan devlet hastanesinde işler iyi gitmiyor, başhekim evlere şenlik ve kendine buyruk. Şu an laboratuvar tam çalışmıyor, hastaların tetkikleri 15-20 gündür doğru veya hiç yapılmıyor. Daha öce 13.12.2013 günü saat 21.30 sıralarında acil serviste hastalar beklerken, personel hastane bahçesinde uzuneşek oynuyorlardı. Deliller hastanenin güvenlik kameralarında vardır.
İhsan Şener Korgan’la ilgilenmiyor
Milletvekili İhsan Şener’I sert bir şekilde eleştiren DSP Korgan İlçe Başkanı Veysel Araç, “Korgan ilçesinden olan milletvekili İhsan Şener sorunlarımızla ilgilenmiyor. Daha önce de Çayırkent çok programlı lise hastalanan öğrenciler için ambulans gitmeyince açıklama yapmıştım ama yine milletvekilimiz bu konuyu hala çözmüş değil. Şehir merkezine asfalt döküldü, daha yeni yapılan bu asfaltlar çatlamaya başladı. Devletin milletin parası çarçur edilmesin, işlerimiz doğru ve zamanında yapılsın. Bu kadar sorunu olan Korgan’ın hangi sorunuyla ilgilenecek İhsan Şener, bize hiç mi acımıyor’’ diye konuştu. Yılmaz Dere -Ali KILIÇKAYA

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.