Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Cumartesi, 11 Ocak 2014 13:17

DSP Korgan İlçe Başkanı’ndan şok iddia:

Demokratik Sol Parti Korgan İlçe Başkanı Veysel Araç, ilçede devlet hastanesinin düzgün çalışmadığını belirterek,  “13.12.2013 günü saat 21.30 sıralarında acil serviste hastalar beklerken, personel hastane bahçesinde uzuneşek oynuyorlardı. Deliller hastanenin güvenlik kameralarında vardır” dedi. Araç ‘’ Korgan devlet hastanesinde işler iyi gitmiyor, başhekim evlere şenlik ve kendine buyruk. Şu an laboratuvar tam çalışmıyor, hastaların tetkikleri 15-20 gündür doğru veya hiç yapılmıyor. Daha öce 13.12.2013 günü saat 21.30 sıralarında acil serviste hastalar beklerken, personel hastane bahçesinde uzuneşek oynuyorlardı. Deliller hastanenin güvenlik kameralarında vardır.
İhsan Şener Korgan’la ilgilenmiyor
Milletvekili İhsan Şener’I sert bir şekilde eleştiren DSP Korgan İlçe Başkanı Veysel Araç, “Korgan ilçesinden olan milletvekili İhsan Şener sorunlarımızla ilgilenmiyor. Daha önce de Çayırkent çok programlı lise hastalanan öğrenciler için ambulans gitmeyince açıklama yapmıştım ama yine milletvekilimiz bu konuyu hala çözmüş değil. Şehir merkezine asfalt döküldü, daha yeni yapılan bu asfaltlar çatlamaya başladı. Devletin milletin parası çarçur edilmesin, işlerimiz doğru ve zamanında yapılsın. Bu kadar sorunu olan Korgan’ın hangi sorunuyla ilgilenecek İhsan Şener, bize hiç mi acımıyor’’ diye konuştu. Yılmaz Dere -Ali KILIÇKAYA

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.