Whatsapp
0541 452 0 452Whatsapp İhbar Hattı

MADALYALARINI ALDILAR

MADALYALARINI ALDILAR

15 Temmuz Şehitleri için düzenlenen turnuvalarda dereceye giren sporcular madalyalarını aldı.

15 Temmuz Şehitleri için Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde organize edilen 15 Temmuz Şehitleri Spor Turnuvaları sona erdi. 5 farklı branşta gerçekleştirilen organizasyon toplam beş gün sürdü. Yaklaşık 300 sporcunun katılım gösterdiği organizasyonda dereceye giren sporcular ödüllerini 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yapılan programda aldı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanında gerçekleştirilen Anma Nöbetine de katılan sporculara madalyalarını Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı, Metin Gündoğdu, Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz verdi.

 

Dereceye giren sporcuların isimleri şöyle;

 

Satranç A Kategorisi; Mehmet Eren 1’inci, Selahattin güneş 2’nci, Gaye Arslan 3’üncü

Satranç B Kategorisi; Salih Öztürk 1’inci, Mustafa Aykutlu 2’nci, Oğuz Kağan Namlı 3’üncü

Halk Koşusu Erkekler; Nihat Kondak 1’nci, Şinasi Duman 2’nci, Nihat Karaağaç 3’üncü

Halk Koşusu Kadınlar; Songül Yakın 1’inci, Zennişan Macit 2’nci, saadet Kul 3’üncü

Boks Turnuvası 31 Kilogramda; Yunus Refik Özkul 1’inci, Kerem Yıldız 2’nci, Kıvanç Kaçar 3’üncü

Boks Turnuvası 32,5 Kilogramda; Ramazan Efe Efil 1’inci, Kadir Karadeniz 2’nci, Muhammet Bayraktar 3’üncü

Boks Turnuvası 37 Kilogramda; Alperen Yılmaz 1’inci, Ulvi Gökçen 2’nci

Boks Turnuvası 38,5 Kilogramda; Ulaş Güllü 1’inci, Mertcan Gök 2’nci

Boks Turnuvası 43 Kilogramda; Batuhan Mataracı 1’inci, Soydan Kozluca 2’nci, İlyas Çelenk 3’üncü

Boks Turnuvası 46 Kilogramda; Gökdeniz Sağlam 1’inci, Alperen Torun 2’nci

Boks Turnuvası 48 Kilogramda; Osman Berke Çakmak 1’inci, Nurettin Arslantürk 2’nci

Boks Turnuvası 50 Kilogramda; Canpolat Efil 1’inci, Zafer Arslan 2’nci

Boks Turnuvası 54 Kilogramda; Rahman Karaman 1’inci, Kadir Niyazi Yılmaz 2’nci

Boks Turnuvası 56 Kilogramda; Kadir İnan 1’inci, Resul Elik 2’nci

Boks Turnuvası 59 Kilogramda; Egemen Öztürk 1’inci

Boks Turnuvası 48 Kilogramda; Salih Aydaş 1’inci, Buğra Efe Bayramiç 2’nci

Boks Turnuvası 52 Kilogramda; buğra Sırataş 1’inci, İlyas Asan 2’nci

Boks Turnuvası 57 Kilogramda; Orhan Kırdemir 1’inci, Bedirhan Haseken 2’nci

Boks Turnuvası 63 Kilogramda; Ersin Küçük 1’inci, Kürşat Taş 2’nci

Boks Turnuvası 66 Kilogramda; Ferhat Demirhan 1’inci, Mert Güllü 2’nci

Boks Turnuvası 75 Kilogramda; görkem Sağlam 1’inci, Serhar Karu 2’nci

Boks Turnuvası 80 Kilogramda; Cengizhan Set 1’inci, Taha Çakmak 2’nci, Atakan Işık 3’üncü

Boks Turnuvası +80 Kilogramda; Ahmet Şenol 1’inci, Yavuz Selim Turgut 2’nci

Boks Turnuvası +91 Kilogramda; Mehmet Sarıtaş 1’inci, Emre Kır 2’nci

Greko-Remen Güreş 41-45 Kilogramda; Umut Çoban 1’inci, İsa Çoban2’inci, Emirhan Gündoğdu ve Kazım Tikence 3’üncü

Greko-Remen Güreş 48 Kilogramda; 1’inci Kazım Tikence, 2’nci Ahmet Basat, 3’üncü İlhan Çoban

Greko-Remen Güreş 51 Kilogramda; 1’inci Cevatcan Canlı, 2’nci Eren Topallı, 3’üncü Batuhan Mayda

Greko-Remen Güreş 55 Kilogramda; 1’inci Emre Alparslan, 2’nci Tugay Naycı, 3’üncü Enes Kahraman

Greko-Remen Güreş 60 Kilogramda; 1’inci Ömer Çoban, 2’nci Fatih Altıparmak

Greko-Remen Güreş 65 Kilogramda; 1’inci Abdullah Takı, 2’nci Yunus Emre Boşnak

Greko-Remen Güreş 71 Kilogramda; 1’inci Osmancan Sezen, 2’nci Kerem Kuşluvan, Mikail Akyol ve Eren Kurtuluş 3’üncü

Greko-Remen Güreş 80 Kilogramda; 1’inci Özgür Cihan Bolat, 2’nci Akın Ürken, 3’üncü Oğuzhan Alkan

Greko-Remen Güreş 92 Kilogramda; 1’inci Özcan Bilden

Greko-Remen Güreş 110 Kilogramda; 1’inci Atalay Aydemir

Serbest Güreş 41-45 Kilogramda; 1’inci İlyas Özenç, 2’nci Cem Duman

Serbest Güreş 48 Kilogramda; 1’inci Yakup Usanç, 2’nci Özkan Ayba

Serbest Güreş 51 Kilogramda; 1’inci Bekir Usanç

Serbest Güreş 55 Kilogramda; 1’inci Mehmet Ali Tonbaz, 2’inci Selçuk Korkmaz

Serbest Güreş 60 Kilogramda; 1’inci Akın Türkoğlu, 2’nci Abdülkadir Bellici, 3’üncü Mustafa Çinkaya

Serbest Güreş 65 Kilogramda; 1’inci Özcan Tunç, 2’nci Fatih Duman

Serbest Güreş 71 Kilogramda; 1’inci Enes Arzı, 2’nci Furkan Batuhan Kahveci

Serbest Güreş 80 Kilogramda; 1’inci Batuhan Bakan

Serbest Güreş 92 Kilogramda; 1’inci Nurullah Maden

Yıldız Kızlar Basketbol Şampiyonu Orkaspor Kulübü

Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonu Orkaspor Kulübü

Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonasında ise İdeal Gençlik ve Spor Kulübü 1’inci, Ordu Gençlik spor Kulübü 2’nci, Ulubey Belediyespor Kulübü 3’üncü oldu. ORDU OLAY



Etiketler:
HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?