Whatsapp
0541 452 0 452Whatsapp İhbar Hattı
Sezai  KESKİN

Sezai KESKİN

Farkında mısınız, savaş başladı

 

Türkiye saldırı altında! İçeriden ve dışarıdan ilan edilmemiş kuşatmanın sürdüğü Türkiye, NATO'daki sözde müttefik ülkelerden darbe üstüne darbe yiyor! Suriye sınırı boyunca cephanelik oluşturan terör destekçisi ABD, bölgedeki silah yığınaklarını Ortadoğu'da 'barış' gibi  içi boş sözlerle dile getirse de hepimiz biliyoruz ki; bu kan kusan silahlar Türkiye'ye karşı kullanılacak. Türkiye, yakın tarihi boyunca, iktisadi gelişim kaydettiği, kaynaklarını çeşitlendirdiği ve bölgedeki olaylarda söz sahibi bulunduğundan beri domuz Amerika'nın hedef tahtasında. Haçlı dünyasının tüm aktörleri ülkemize karşı pervasızca harekete geçti. AB’nin Türkiye’ye 'parlak bir gelecek' diye yutturmaya uğraştığı birlik üyeliği, Türkiye’yi tarihten silmeye yönelik sinsi bir tuzaktır. Batının gerçek kimliği, Haçlı zihniyeti ile ırkçılığın ve sömürgeciliğin bir sentezidir. Onlar hedef ülkeleri istedikleri yönde kendilerine şartlandırarak girdabın içine sokarlar. Küresel baronlar bu aziz milletin bütünlüğünü bölmek, toplumu meydana getiren fertler arasında ayrılık tohumları ekmek için yoğun çaba içindedir. “Böl, parçala, yönet” taktiği kıskacıyla Türkiye'yi yaşanmaz bir ülke ve iktidarı da hüküm edemez hale getirmeye çalıştıkları aşikardır. Ortadoğu'da cereyan eden vahim olaylar ve kan taciri ABD'nin kalleş tutumu, yılan İsrail'in sinsi planları tek hedefin Türkiye olduğunu işaret ediyor. Ülkede kaos, güvensizlik ortamı, ekonomik saldırı, başka ülkelerle ilişkilerin bozulmasına yönelik oyunlar ve benzeri gayretlere karşı uyanık bulunmalıyız. Bu emperyalist şer güçlerine, siyasi menfaatler uğruna zemin hazırlanmamalıdır. Partiler ve politikacılar, birlik-beraberliği zayıflatacak gafil hal ve hareketlerden, söylemlerden kaçınmalıdır. Milli ruhlar olmadan Türkiye'yi, Türk devletini, Türk milletini zafer kılamayız ve Türk yurduna göz koyan sömürgeci güçlerin karşısında dimdik duramayacağımız bilinmelidir.

Toplumda birlik-beraberliğin yaşanması, huzur ve barış ortamının sağlanması yardımlaşmanın, paylaşmanın yerleşik hale gelmesiyle mümkündür. Öncelikle her birey, karşısındakini öteki olmaktan çıkartıp, herkesi olduğu gibi benimseyip kabullenmelidir. İnsanlar,  beraber olmanın herkesi güçlü kılacağını kavramalıdır. Atalarımız bunu 'bir elin nesi var, iki elin sesi var' deyişi ile çok güzel anlatmışlardır. Dolayısıyla vatandaşlar arasında birliği teşvik etmeliyiz.  Türkiye bir tanedir... Gün birlik olma günüdür. Türkiye'yi yaşatan, ilerleten ve yükselten birlik ve beraberliğimiz olacaktır.

Büyük tehdit kapıda! Haçlı ordusu hazırlık yapıyor. İslam'ın son kalesi Anadolu’yu yıkamadılar. Çanakkale'de yine geldiler. Hedefleri Anadolu'yu düşürmekti! Hüsrana uğradılar. Yine aç sırtlanlar gibi topyekun saldırıya geçtiler. Ankara'yı devirmek için it sürüsü terör örgütleriyle ittifak halindeler! Bu kavga yeryüzündeki tüm mazlumların ümidi ve son kalesi Türkiye ile Batıl'ın mücadelesi! Bize düşen ise devletimizin tarafında saf tutmak! Bu son kale! Bu kaleyi yıkmalarına asla müsaade etmeyeceğiz!

*

Kalpler birbirine ısınsın diye!


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.