Whatsapp
0541 452 0 452Whatsapp İhbar Hattı
Sezai  KESKİN

Sezai KESKİN

HAÇLI ORDU SINIRLARIMIZDA

En son 1915 yılında, Anzakların tüysüz oğlanlarıyla, sömürge Hindistan'dan topladıkları zavallıları Çanakkale'de üzerimize saldılar. Temiz bir sopa yedikten sonra, kuyruğunu bacaklarının arasına kıstırıp geri dönmüştü Batı. Çanakkale'de, bizi silmek için toprağa gömmeye uğraştılar tohum olduğumuzu bilmiyorlardı. 1095 tarihli Birinci Haçlı Seferinden beri, üstün karakterini tarihin böğrüne vuran Türklere karşı kesintisiz saldırıları sürüyor. Ellerinde tuttukları cetvellerle çizdikleri haritalarla Ortadoğu'da, aynı suyu içmiş aynı havayı solumuş halkları pasta dilimleri gibi ayrıştıran ABD'nin, ülkemiz sınırlarında yığılan it sürülerine beş tır dolusu silahla donatması herhangi bir destekten ibaret değil.

Nihai hedefi, Türkiye’yi pasta dilimleri gibi parçalara bölmek olan sözde müttefik Amerika, Türkiye'ye karşı adı konmamış bir savaş sürdürüyor. Türkiye, yakın tarihi boyunca, iktisadi gelişim kaydettiği, kaynaklarını çeşitlendirdiği ve bölgedeki olaylarda söz sahibi bulunduğundan beri kan taciri Amerika'nın hedef tahtasında. ABD ile dost olmak, kanayan bir bacağa rağmen, okyanusta bir köpek balığına sarılmaya benzer. Yıkımın, yağmanın, katliamın ve terörün komuta merkezi olarak Amerika, eline kılıcını alıp karşına dikilen kişi değil, hançerini arkasında gizlemiş halde Türkiye'nin 'sırtını' bıçaklayacak yer arayan kişidir. Haçlı dünyasının tüm aktörleri ülkemize karşı pervasızca harekete geçti. NATO’nun Türkiye’ye 'sözde müttefik' diye yutturmaya uğraştığı birlik üyeliği, Türkiye’yi tarihten silmeye yönelik sinsi bir tuzaktır. Bu Nato bizim lehimize değil. Aleyhimize. Nato, Türkiye’nin değil, İsrail’in güvenliğinin teminatıdır. Kurulduğu günden bu yana İslam coğrafyasında kan ve gözyaşına sebep olmuş ve bölgedeki tüm terör örgütlerini beslemiştir. Batı'yı tanımak ve anlamak zor değildir. Onlarla yaşamak zor. Güven konusundaki felsefem şu: Batı'nın iki yüzünü görmektense, hiç yüzünü görmemeyi tercih ederim! Türkiye, yalnız ülkedir. Türkiye’nin yaşamasını, kuvvetlenmesini kesinlikle istemiyorlar. İşte tüm saydığımız nedenlerden dolayı Türkiye, arzu ettiği huzur ortamına kavuşması ve 'yılan yuvası' bataklığı kurutmak için Afrin operasyonunu başlatarak, Türk yurduna göz koyan sömürgeci güçlerin sinsi planlarını alt üst etti.

Çanakkale Savaşı henüz bitmedi! Bittiğini düşünen gaflet içindedir. Ne zaman güneyde Kudüs'ün semalarında, kuzeyde Moskova'nın meydanlarında, doğuda Tahran'ın, batıda Londra'nın burçlarında, şanlı Türk bayrağının dalgalanışını seyredersek, işte o an Çanakkale savaşı bitmiştir! Büyük tehdit kapıda! Haçlı ordusu hazırlık yapıyor. İslam'ın son kalesi Anadolu’yu yıkamadılar. Çanakkale'de yine geldiler. Hedefleri Anadolu'yu düşürmekti! Hüsrana uğradılar. Kuduz sırtlanlar, Ankara'yı devirmek için yine topyekun saldırıya geçtiler. Bu kavga yeryüzündeki tüm mazlumların ümidi ve son kalesi Türkiye ile Batıl'ın mücadelesi.

Burası. Kalbimize giden damarın üstü. Burası Türkiye. Şu an elleri tetikte vatanı bekleyen, gerilmiş yaydan fırlayan binlerce ok gibi esip, bu ülke insanlarının dualarındaki güç ve göğün verdiği cesaretle kaç zaferi avuçlarıyla göğe kaldıran barışın, merhametin ve sevginin simgesi, kahraman Mehmetçiklerimize selam olsun!


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.