Whatsapp
0541 452 0 452Whatsapp İhbar Hattı
Sezai  KESKİN

Sezai KESKİN

İSRAİL 2023'DE YIKILACAK

Dünya hâkimiyetini ele geçirişlerini yılan resmiyle tasvir eden Siyonistler, Avrupa'yı çembere aldığında zafere ulaşacağına inanmaktadırlar. Yahudi önderlerini temsil eden yılanın başı Siyonun merkezi, altın kubbeli necip şehir Kudüs'ten hareketle, zafer turunu tamamladıktan sonra, tekrar Kudüs'e dönecektir. Dünyanın 'kenesi' İsrail'in yakın milli hedefleri iki aşamada toplanmaktadır: Birincisi; “İ.S.R.A.İ.L.” ismindeki kan sızan altı harfte saklıdır.  

İ: Irak, S: Suriye, R: Ürdün, A: Arabistan, E: Mısır, L: Lübnan’ı işaret eden ülkeleri  zapt etmek. Yeryüzünün kırmızı eldiveni gibidir kan, Ortadoğu'da...

Peki bu dar geçitli, tehlikeli coğrafyada yengeç İsrail'in beka stratejisi ne olacaktır? Cevap basit; böl ve yönet yani dini, etnik azınlıklar arasında anlaşmazlıkları körükleyerek buhrana, parçalanmaya sürükleyip çözülmelerini sağlamak. Bölgedeki hakimiyetini kayıtsız şartsız devam ettirebilmek için fitne ateşiyle aynı suyu içen, aynı havayı soluyan insanları birbirine düşürdüler. Kıçında donu olmayan kara kıtayı, üzerine 'demokrasi tuzu'   serpiştirerek ''haşlanmış Mısır'ı'' hunharca midesine indirdiler. Afganistan, Irak,  Suriye, Lübnan, Yemen, Libya 'salçalarının' hepsinde de İsrail parmağının bulunması, parçalama taktiğinin ne denli ısrarlı biçimde uygulandığının kanıtıdır.

Acılar vadisi Ortadoğu'da kök arayışı, kanla semiren vampir İsrail’in sonun başlangıcı noktasında bulunduğu gerçeğini asla değiştiremeyecektir. İkincisi; Bölgedeki yegane süper güç Türkiye'nin durdurulması lazımdır.  Ülkemiz etrafında kümelenen devletlerle çarpık ilişkilere girerek nihai hedefindeki Türkiye'yi kuşatmak için sinsi planlar peşindedir. Bir'leş'miş Milletler 'sabunuyla' kanlı ellerini yıkayan terörist İsrail kirli  ittifaklarla kendini şirin göstermeye, tehdit unsuru gördüğü Türkiye'nin bölgesel gücünü kırmayı amaçlamaktadır.

Dünya, yaşamak için tehlikeli bir yer; kötülük yapanlar yüzünden değil, durup seyreden ve ses çıkarmayanlar yüzünden. Masumların kafataslarını kan kuyusuna daldırıp içmeye doymayan cinayet şebekesi İsrail'in 'sulu toprak' Türkiye üzerinde eştiği çukurda düşüp boynu kırılacağı tarih 2023'dür. İsrail’in, duvardaki yabani sarmaşık gibi dünya haritasından sökülüp atılacağı    ''son'' çok yakındır. Geçmişi yoktu. Geleceği de olmayacak. Yılanın dili zehirli ve sivri de olsa, endişeye gerek yok. Tarihi, askeri, genetik dokularındaki cesur hamleleri, zihninde Mescidi Aksanın silueti oluşmaya başlayan güçlü ve lider Türkiye’nin, Türk İmparatorluğu olmasını engelleyemeyecektir…

*  Yazı, “Gel bakim sen buraya” diye Katili ensesinden yakalayıp önünüze koyan üç yüz yirmi üç kelimelik bir eldir!


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.