Whatsapp
0541 452 0 452Whatsapp İhbar Hattı
Sezai  KESKİN

Sezai KESKİN

İSRAİL'İN ŞİFRESİ

Dünya hakimiyetine doğru ilerleyişlerini engerek yılanı ile tasvir eden Siyonistler Avrupa'yı çembere aldığında zafere ulaşacağına inanmaktadırlar. Yahudi önderlerini temsil eden yılanın başı Siyon'un merkezi 'Altın Şehir' Kudüs'ten hareketle zafer turunu tamamladıktan sonra tekrar Kudüs'e dönecektir. Dünyanın 'kenesi' İsrail'in yakın milli hedefleri iki aşamada toplanmaktadır: Birincisi; “İ.S.R.A.İ.L.” ismindeki kan sızan altı harfte saklıdır. İ: Irak, S: Suriye, R: Ürdün, A: Arabistan, E: Mısır, L: Lübnan’ı işaret eden ülkeleri zapt etmek.

Eski tabirle şark, Ortadoğu... At izinin it izine karıştığı, bir gün prens olanın ertesi gün korsana dönüştüğü, hangi taşın altından yılan, hangi ağacın arkasından çakal çıkar belli olmadığı, dostluklarla düşmanlıkların sınırlarının çok değişken olduğu ölüm fışkıran topraklardır. Yeryüzünün kırmızı eldiveni gibidir kan Ortadoğu'da... Pekala tarih boyunca çatışmanın sürekliliğini koruduğu bu tehlikeli coğrafyada yengeç İsrail'in beka stratejisi ne olacaktır?  Cevap basit; böl ve yönet. Yani dini, etnik azınlıklar arasında anlaşmazlıkları körükleyerek buhrana, parçalanmaya sürükleyip çözülmelerini sağlamak. Bölgede hakimiyetini kayıtsız şartsız devam ettirebilmek için tüm İslam ülkelerinde fitne ve fesatla aynı suyu içen, aynı havayı soluyan milletleri birbirine düşürdüler. Üzerine 'demokrasi tuzu' serpiştirerek ''haşlanmış Mısır'ı'' hunharca midesine indirdiler. Lübnan, Yemen, Umman, Çad, Sudan, Libya, Fas, Tunus, Cezayir, Somali, 'salçalarının' hepsinde de İsrail parmağının bulunması, parçalama taktiğinin ne denli ısrarlı biçimde uygulandığının kanıtıdır. Sayısız kanlı eylemlerle çile tarlasında filizlenen acılar vadisi Ortadoğu'da kök arayışı, kanla semiren vampir İsrail’in sonun başlangıcı noktasında bulunduğu gerçeğini asla değiştiremeyecektir. İkincisi; Bölgedeki yegane süper güç Türkiye'nin durdurulması lazımdır! Türkiye etrafındaki çakallarla sapık ilişkilere girerek nihai hedefindeki Türkiye'yi kuşatmak için sinsi planlar peşindedir. Bir'leş'miş Milletler 'sabunuyla' kanlı ellerini yıkayan terörist İsrail kirli  ittifaklarla kendini şirin göstermeye, tehdit unsuru gördüğü Türkiye'nin bölgesel gücünü kırmayı amaçlamaktadır. Oysa masumların kafataslarını kan kuyusuna daldırıp içmeye doymayan cinayet şebekesi İsrail'in, 'sulu toprak' Türkiye için eştiği çukura düşüp boynu kırılacağı ''son'' çok yakındır.

Dünya, yaşamak için tehlikeli bir yer; kötülük yapanlar yüzünden değil, durup seyreden ve onlara ses çıkarmayanlar yüzünden. Nükleer savaşın ve yok olmanın eşiğindeki  İsrail’in, duvardaki yabani sarmaşık gibi dünya haritasından sökülüp silineceği ''son'' çok yakındır. Geçmişi yoktu. Geleceği de olmayacak. Akrebin iğnesi ağır ve yakın da olsa, endişeye gerek yok. Tarihi, askeri, genetik dokumuzdaki cesur hamlelerimiz, zihninde Mescidi Aksanın silueti oluşmaya başlayan güçlü ve lider Türkiye’nin, Türk İmparatorluğu olmasını engelleyemeyecektir…

*

Bu yazı, “Gel bakim sen buraya” diye katili ensesinden yakalayıp önünüze koyan üç yüz yetmiş dokuz kelimelik bir eldir!..


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.