Ordu
DOLAR15.9024
EURO16.813
ALTIN939.00
reader

1950’DE KURULAN ZÜMRÜT RİZE GAZETESİ 73. KURULUŞ YILINI KUTLADI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
1950’DE KURULAN ZÜMRÜT RİZE GAZETESİ 73. KURULUŞ YILINI KUTLADI
Abone ol
Rize’de günlük yayınlanan Zümrüt Gazetesi her yıl olduğu gibi 2022 yılındaki yaş gününü Rize merkezdeki Matbaa ve idari Bürosunda birçok katılımcının iştirakiyle kutladı.

Gazetenin Yayın Kurulu Başkanı Faik Bakoğlu’nun daveti üzerine Rize’deki siyasi Partilerin il Başkanları kutlamaya katılarak yaş günü pastasını ortak bir şekilde kestiler. Birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var diyen Faik Bakoğlu; “İl Başkanlarımızın davetimize icabet etmesi bizleri de memnun etmiştir. insanımızın günümüz de birlik ve beraberliğe her şeyden daha fazla ihtiyacı var. Milletçe kenetlenmemiz lazım. Değerli il Başkanlarımız Gazetemizin yaş günü programına katılmaları çok yerinde olmuş ve kayda değer önem kazanmıştır. Siyasette tabanda birleşilirse inanıyorum Ankara’da siyaset yapanlarda kavga ve didişme olmaksızın siyaset yapar” dedi.

 

AKP İl Başkanı İshak Alim. Rize’nin menfaati konusun da her zaman il Başkanlarımızla bir arada buluşmaktan daha doğal bir hareket olmamalı. Biz birlik beraberlikten yanayız önceliğimiz Rize ve menfaatleridir. 14 Mayıstaki Havalimanı açılışında da aynı kadro katılmalıyız.’

 

CHP İl Başkanı Saltuk Deniz: Rize’de yapılacak her oluşumda varız. Siyaset hizmet için vardır. Bizlerde CHP olarak Rize’de eksiklerin yapılmasından yanayız, 2 veya 3 ayda bir kez bir araya gelmekte fayda vardır.’

 

MHP İl Başkanı İhsan Alkan: Siz Türkiye’yiz, biriz. Bir olursak diri oluruz, iktidarıyla muhalefetiyle Rize’de bugün buluşarak örnek bir çalışma yaptık. Bu buluşmaları yakın zamanda bir araya gelerek bir yemekte tekrarlayabiliriz”

 

İYİ Parti İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık: Rize için herkes elini taşın altına sokabilmeli. Bizler tabanın sesiyiz. Rize için yapılması gerekenler yatırımlarda beraberlik içinde olalım. Her zaman destek vermeye hazırız. Zümrüt Gazetesine yayın hayatında nice yıllar diliyorum.

 

Zümrüt Gazetesinin yaş günü pasta kesimine AKP Rize il Başkanı İshak Alim, CHP il Başkanı Saltuk Deniz, MHP il Başkanı İhsan Alkan, İYİ Parti il Başkanı Av. Ayşegül Özyanık, BBP il Başkanı Ensar Özçelik, Yeniden Refah Partisi Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Saadet Partisi il Başkanı Av. Muhammet Kaçar ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU ROTARY KULÜBÜ 37.YAŞINI KUTLADIÖnceki Haber

ORDU ROTARY KULÜBÜ 37.YAŞINI KUTLADI

ORDULU İSTEDİ 100 BİN 200 BİN OLDUSonraki Haber

ORDULU İSTEDİ 100 BİN 200 BİN OLDU

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar