Ordu
DOLAR9.516
EURO11.0919
ALTIN546.38

2021-2022 PERŞEMBE’NİN ATILIM YILI OLACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
2021-2022 PERŞEMBE’NİN ATILIM YILI OLACAK
Abone ol
Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan gerçekleştireceği yol çalışmaları ile ilgili, “2021-2022 yılı Perşembe için atılım yılı olacak.” dedi.

Başkan Tandoğan yollarla ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu; “Büyükşehrimizin desteğiyle şu anda ilk etapta Perşembe’de 10 kilometrelik beton yol çalışmalarına başladık. bu yollar büyükşehrin daha önceden programında olan yollar ama elde olmayan sebeplerden dolayı bu zamana kadar geldi. şu an ilçemiz Babalı ve Merderesönü mahallemizin beton yollarını döktük bitirdik. Gerisi gelecek kısım kısım diğer mahallelerimizin ihtiyacı olan yollara da sıra gelecek.  Hemen Soğukpınar’a başlayacağız.  burada söylemeden geçemeyeceğim Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Mehmet Hilmi Güler beyin destekleri çok büyük. Perşembeliler ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum.

HERKESE SIRA GELECEK

İnşallah bizim dönemimizde bütün yollarımızı konforlu hale getireceğiz. Henüz büyük yol çalışma faaliyetlerimiz hava şartlarından dolayı başlamadı. Bu arada malzeme tedariklerimiz yapıyoruz. Araç sayımızı artırdık araç parkımızı güçlendirdik. Bu güçle birlikte beton yolun ardından emisyonlu asfalt ve stabilize yol çalışmalarımız başlayacak.  Havalar iyi gittiği sürede iki ekip oluşturup çok daha hızlı hareket edip  çalışmaları başlatacağız. Bu çalışmalarımızı gören duyan muhtar arkadaşlarımız   bize ne zaman sıra gelecek diye hayıflanmasın. Programımız çerçevesinde bizim amacımız  bütün mahallelere girmek  mahallerimizin yol ihtiyaçlarını gidermek. Biz hiçbir mahallemizi farklı görmüyoruz. Görmemiz de zaten mümkün değil.  Biraz sabırlı olsunlar herkese sıra gelecek.

MUHTARLARA MALZEME VERECEĞİZ

Gerçekleştireceğimiz bu yol çalışmalarımızda yolların dar olması nedeniyle yollarımıza mikserlerimiz giremeyebilir. Bu durumda malzemelerimizi oranın muhtarlarına vereceğiz. Belediye-vatandaş iş birliği ile yani el emeği ile yol çalışmalarımız  devam edecek .

 

2021-2022 HİZMET VE ATILIM YILI OLACAK

 

İhalelerin bazılarını başlattık devam edenlerde var bazılarını da hemen ardınlar gerçekleştireceğiz. İki koldan başlattığımız tüm bu yol çalışmaları sonucunda toplamda ilçemizde 10 bin 500 yüz kilometre yol yapmış olacağız ve OSKİ’nin yapacağı kanalizasyon çalışmaları ile birlikte Perşembe’de yol sorunu bırakmamaya kararlıyız. Önümüzde kendi dönemimiz olarak daha 3 yılımız var. Bu süreyi de en iyi şekilde değerlendirip  insanlarımıza daha kaliteli daha müreffeh bir yaşam sağlamak için tüm çalışma arkadaşlarımla gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden  çalışmaya devam ediyoruz. 2021 ve 2022 yılı Perşembe için hizmet ve atılım yılı olacak. Tüm çalışmalarımız Perşembe için Perşembeliler için.” ARİF KALAFAT


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BÜYÜKŞEHİR 1 MİLYON 600 BİN TL YATIRDIÖnceki Haber

BÜYÜKŞEHİR 1 MİLYON 600 BİN TL YATIRDI

KAYIP DİLEKÇESİNİN ARDINDAN CEZA GELDİSonraki Haber

KAYIP DİLEKÇESİNİN ARDINDAN CEZA GELDİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar