Ordu
DOLAR17.1832
EURO17.6548
ALTIN977.49
reader

2023 100 YILIN SEÇİMİ OLACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
2023 100 YILIN SEÇİMİ OLACAK
Abone ol
AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, 2023’taki seçimin yüzyılın seçime olacağını söyledi.

Seçim İşleri İl İstişare toplantısı Parti İl Binasında  Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Seçim İşleri Başkanlığı Karadeniz Bölge Koordinatörü Bülent Yağmur, Genel Merkez Kadınlar Kolları Seçim İşler Başkanı Havva Sibel Söylemez, Milletvekilleri  Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, İl Teşkilatı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Başkanları İlçe Belediye Başkanları ve 3 kademe Seçim İşleri Başkanlarının katılımlarıyla yapıldı.

 

15 SEÇİMDE ORDU’DAN  BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTIK

 

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, “2023 seçimlerine hazırlanırken , Genel Merkez  Seçim İşleri Başkanlığımızın en üst düzeyde ilimizde toplantı yapmasını son derece ehemmiyetli ve önemli buluyoruz. Genel Başkan Yardımcımız Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz beye ilimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Ordu Teşkilatları Güçlüdür 2002 den bu yana  yapılan 15 seçimde milletimizin teveccühü ile Ordu’dan  birinci parti olarak çıktık. 15 seçimin başarı ortalaması % 57 ‘dir. 2023’de yapılacak olan 16 ncı seçimde de Allah cc. izni milletimizin teveccühü ile yine birinci çıkacağız.  Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

 

DEMOKRASİLERDE SANDIK NAMUSTUR

 

Başkan Tomakin, “Bugünkü toplantıda Genel Başkan Yardımcımız seçimlerle ilgili stratejilerimizi sandıklara nasıl sahip çıkılması gerektiğini anlattılar . Bizde   sandığa sahip çıkmak, AK Parti'nin kültürüdür. Demokrasilerde sandık namustur. Sahada olduğu gibi sandıklarda da milletimizin iradesini korumak adına çok çalışacağız. Teşkilatlar olarak bizim , durmamız, istirahat etmemiz gibi bir şey söz konusu dahi olamaz, bir seçim bittikten sonra hemen önümüzdeki seçimler için çalışmalarımıza başlarız. Ordu’nun her metrekaresine ayak basmadık yer bırakmayacağız, 2023 seçimleri yüzyılın seçimi olacak , bunun bilincindeyiz . Ona göre adımlarımızı atıyor planlamalarımızı ona göre yapıyoruz. Allah cc. İzni Milletimizin teveccühü ile, birileri çatlasa da patlasa da , hep birlikte ,Dünya Lideri ,Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız. Yeniden ümmetin başında olacak, dünya mazlumlarının yüzünü yere düşürmeyeceğiz.” diye konuştu.

 

BİZİM YOLUMUZ UZUN VAZİFEMİZ AĞIRDIR

 

Başkan Tomakin, sözlerini şöyle tamamladı: Bizim yolumuz uzun vazifemiz ağırdır, 15 seçim başarısını anlamak istemeyenler hep başka yerlere bakıyor. Halbuki AK Parti bu yola 2002’de başlayan serüvenine milletimizle beraber çıktı. Bugüne kadar gerek Ordu’muz için gerekse Türkiye’miz için her ne yaptıksa milletimiz için yaptık, bugüne kadar hangi sorunun üstesinden gelmişsek yine milletimizin duası ve desteği sayesinde geldik. Biz Ordu için milletimiz için çalıştıkça, gayret ettikçe, ter döktükçe milletimiz bize daha çok sahip çıktı diyerek, biz bölük pörçük olmuş birbirine benzemeyen 6+1 masanın tehditlerine , çirkinliklerine, kulak asmayacağız bizim yönümüz milletimizin yanında milletimize dönük olacaktır.” ORDU OLAY  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YARGITAY’IN BÖYLE BİR YETKİSİ YOKÖnceki Haber

YARGITAY’IN BÖYLE BİR YETKİSİ YOK

GÜRGENTEPELİ GENÇ 1 HAFTADIR KAYIPSonraki Haber

GÜRGENTEPELİ GENÇ 1 HAFTADIR KAYIP

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar