Ordu
DOLAR13.4148
EURO15.2307
ALTIN793.51
reader

2023’TE SİLİNİP GİDECEKSİNİZ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
2023’TE SİLİNİP GİDECEKSİNİZ
Abone ol
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, “Erbakan hocamızın hep bir sözü vardı, Refah partisi ve diğerleri diye. Tamda öyle bir zamandayız Cumhur ittifakı ve diğerleri… Terör örgütleri ile kol kola olanlar, milletine tepeden bakanlar, ipi Pensilvanya’da olanlar, kendisini dev aynasında gören saadetsizler, geleceği olmayanlar, kendine bile devası bulunmayanlar, ne yaparsanız yapın sonunuz yaklaştıkça yaklaşıyor.” dedi.  

AK Parti Aralık ayı, Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısı İl Binasında yapıldı, Toplantıya Milletvekilleri Dr. Şenel Yediyıldız, Metin Gündoğdu, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, önceki dönem  İl başkanı Hüseyin Akyol, İl Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve  Gençlik Kollarının Başkan ve Yürütme Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve Yürütme Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının Başkan ve Yürütme Kurulu üyeleri, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı .

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin şunları söyledi: 20 yılda AK Parti hizmetleri, icraatları ile sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde sessiz devrimler, derin izler bıraktı. Buna mukabil birbirine benzemeyen  millet pardon zillet ittifakı, muhalefet ise delirme, aklını yitirme sürecinde. Çıldırıyorlar, kabullenemiyorlar. Baksanıza dolar çıktı, aha da başardık, şimdi oldu diye, hep birlikte  zil takıp oynamadıkları kalmıştı. O da ellerinde patladı. Nasıl olurda AK Parti’yi ve Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı 20 yıldır yenemeyiz diye deliriyorlar. Kendileri yetmiyormuş gibi yurt dışındaki dostlarını da oyuna dahil ediyorlar. Alt alta topluyorlar, yan yana topluyorlar, bir türlü başaramıyorlar. AK Parti’ye ve liderimize saldırmaları, delirmeleri, çıldırmaları, kendini kaybetmeleri bundan.  

YENİLECEKSİNİZ VE SİLİNİP GİDECEKSİNİZ

Erbakan hocamızın hep bir sözü vardı, Refah partisi ve diğerleri diye. Tamda öyle bir zamandayız Cumhur ittifakı ve diğerleri… Tekrar ediyorum şu diğer partilerdeki zillet ittifakına bir bakın hangisi milletin adına hayırlı bir rüya görmüş? Terör örgütleri ile kol kola olanlar, milletine tepeden bakanlar, ipi Pensilvanya’da olanlar, kendisini dev aynasında gören saadetsizler, geleceği olmayanlar, kendine bile devası bulunmayanlar, küçük, küçük ortaklar, yandaş olmuşlar, ne yaparsanız yapın , kimlerle olursanız olun, bu aziz millet sizi çok iyi tanıyor ve biliyor. Sonunuz yaklaştıkça yaklaşıyor. 2023’te bu millet size öyle bir ders verecek ki, onun için çok yakında yenileceksiniz ve bu milletin hafızasından top yekûn silinip gideceksiniz.

AK PARTİ 2023 SEÇİMLERİNDE DE BAŞARILI OLACAKTIR

Dünyada örneğine az rastlanır bir demokrasi başarısı ile 15 seçimdir milletine dönük siyaset geliştiren, Allah cc. İzni ve milletimizin sağ duyulu tercihi ile başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere 19 Yıldır bu aziz millete hizmetkar olmaktan başka gayesi olmayan AK Parti 2023 Seçiminde de milletimizin teveccühü Allah cc. izni ile devletin bekasının düşünen, milli ve yerli Cumhur ittifakı ile birlikte 16. başarısını elde sizler yine yüzünüzü iki avucunuza alarak düşünmeye, milletten kopuk olduğunuz için dostlarınızdan da bir fayda göremeyeceğinizi göreceksiniz.” ORDU OLAY

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU’DA BİR İLK ‘AKILLI YETİŞKİN SAATİ PROJESİ’ HAYATA GEÇTİÖnceki Haber

ORDU’DA BİR İLK ‘AKILLI YETİŞKİN SAATİ P...

ÜNYE’DE 3 ÇOCUK ANNESİ İNTİHAR ETTİSonraki Haber

ÜNYE’DE 3 ÇOCUK ANNESİ İNTİHAR ETTİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar