Ordu
DOLAR16.192
EURO17.4658
ALTIN965.28
reader

40 YILLIK HASRET ‘TÖREN’LE BİTTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
40 YILLIK HASRET ‘TÖREN’LE BİTTİ
Abone ol
Altınordu Belediyesinin Cumhuriyet Mahallesi’ne yaptığı hizmetleri değerlendiren Muhtar Uğur Özcan "Cumhuriyet mahallesi bu şehrin ilk yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Bu sokaklar 40 yıldır bu hizmeti beklemekte idi.” dedi.

Altınordu Belediyesi, Başkan Aşkın Tören öncülüğünde bir taraftan şehir merkezinde gerçekleştirdiği dev altyapı yatırımlarıyla geçen otuz ayda Altınordu’nun köklü sorunlarına kalıcı çözümler üretirken diğer taraftan ise özellikle altyapı, üstyapı, sosyal ve kültürel belediyecilik alanlarında atılan adımlar sonrasındaki yaşanan gelişim, değişim ve dönüşümle birlikte Altınordu'yu yaşanabilir modern marka ve model kent haline getiriyor.

Şehirde birçok mahallede altyapıyı sil baştan yenileyen Altınordu Belediyesi bunun yanında çoğu sokak ve caddeyi de ilk defa altyapı ve asfalt ile tanıştırdı. ‘Modern, standardı yüksek ve konforlu şehir’ hedefiyle yoğun mesaisini sürdüren Altınordu Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesini de sokak sokak sağlıklı altyapı ve konforlu üst yapıyla buluşturmaya devam ediyor.

ŞEHRİMİZ VE HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ

Şehrimiz ve hemşehrilerimiz için var gücümüzle çalışıyoruz diyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, "yeni yerleşimler nedeniyle sürekli gelişen büyüyen ve toplu yaşam alanları oluşan mahallemizde bölge sakinlerimiz için stabilize yolların tozu toprağı çamuru artık bir çile haline gelmişti. Toplu site ve toplu yapılaşma alanlarının yoğunlukta olduğu Şahincili ve Karşıyaka'nın ardından Cumhuriyet Mahallemizde de benzeri bir çalışma ile yolları asfalta kavuşturuyoruz. Cumhuriyet Mahallemizde gerçekleştireceğimiz çalışmalar ve hayata geçireceğimiz projelerle gerçekten adına yaraşır bir mahalleyi ortaya çıkaracağız. Çalışmalarımız mahallemiz genelinde artarak devam edecek.  Şehrimiz ve hemşehrilerimiz için canla başla çalışmaya devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

BU SOKAKLAR 40 YIL BU HİZMETİ BEKLEDİ

Mahallenin çalışma yapılan sokaklarının bu hizmeti kırk yıldır beklediğini ifade eden Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Uğur Özcan "Cumhuriyet mahallesi bu şehrin ilk yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Bahsettiğimiz sokaklar 40 yıldır bu hizmeti beklemekte idi. Altınordu Belediye başkanımız Sayın Aşkın Tören mahalle sakinlerimizin çilesine ıstırabına çamuruna son verme kararlılığı ile asfalt çalışmasını gerçekleştirdi. Vatandaşımızın yüzü gülüyor çünkü bu insanlar çok çile çekti Sayın Başkanımızın iradesi bu vatandaşlarımızın yüzünün gülmesi yönündeydi ve bugün yüzleri güldürdü. Mahallemizde yaptığı bütün hizmetler için mahallem adına kendilerine çok teşekkür ediyorum." İfadeleriyle yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. ORDU OLAY  

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KURTULMUŞ’A YASLANAN GRUP OBB’Yİ TALAN EDİYORÖnceki Haber

KURTULMUŞ’A YASLANAN GRUP OBB’Yİ TALAN E...

EVİME DOKUNMA!Sonraki Haber

EVİME DOKUNMA!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar