Ordu
DOLAR18.6387
EURO19.534
ALTIN1070.8
reader

ADIGÜZEL ORDU VALİSİNİ KILIÇDAROĞLU'NUN SÖZLERİYLE UYARDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ADIGÜZEL ORDU VALİSİNİ KILIÇDAROĞLU'NUN SÖZLERİYLE UYARDI
Abone ol
Melet Irmağı’ndan yası dışı kum çakıl alınımının devam ettiğini belirten CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i bir kez daha uyardı.  

Adıgüzel şu açıklamayı yaptı: Melet deresindeki çakıl hırsızlığı ile ilgili soru önergemize gelen cevapta içişleri bakanı Süleyman Soylu dedi ki Melet Nehri'nde çakıl çıkarılması uygun görülmemiştir. Bu yazıdan Ordu valisinin de haberi var. Peki, bu ne şimdi? Hırsızlar yine derede.

 

BİRİLERİ SUÇ İŞLİYOR

Eğer Süleyman Soylu bir yandan kendi eliyle bu yazıyı imzalayıp diğer yandan telefonla valiye boşverin çakıl hırsızlığına devam diyorsa şu demektir. Süleyman Soylunun eli başka ağzı başka konuşuyor demektir. Süleyman Soylu suç işliyor ve bu Ordu valisi de bu suça ortak oluyor demektir. Yok, eğer bu Ordu Valisi Soylu'dan da habersiz bu yazıya rağmen bu çakıl hırsızlığına göz yumuyor ve yol açıyor ise de bu organizasyon bizzat Ordu valisi tarafından yürütülüyor demektir.

 

KAÇAMAZSINIZ KURTARAMAZSINIZ 

Buradan bir defa daha uyarıyorum. Biz bunları yaparız da bu işten kurtarırız diyorsan yanılıyorsun. Bu vali bu daire müdürleri Ordu’ya gelip bugün var yarın yoklar. Yarın biz Ordu halkı bu coğrafya ile biz baş başa kalacağız. O yüzden valisi bürokratı Ordu’nun malını Ordu halkından habersiz elaleme peşkeş çekip kaçamaz. O güvendiğiniz Erdoğan da sizi kurtaramaz kurtarmaz 

 

KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİLYE UYARDI

Aynen Genel Başkanımızın ifadeleri ile uyarıyorum. Suça bulaşmış bürokrat, sarı bürokrat beni çok iyi dinle kardeşim Erdoğan birkaç yüz kişilik kaçış planı yapıyor. Suça bulaşmış sarı bürokrat, sen bu birkaç yüz kişi içinde yoksun kardeşim. O uçağın kapısı sana hiç açılmayacak. Sen burada kalacaksın ve bugün yaptıklarının hukuksuzlukların yanlış ve muvazaalı işlerin hesabını bağımsız Türk mahkemelerine vereceksin.” ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AKÇA, MALİYE BAKANINI UYARDIÖnceki Haber

AKÇA, MALİYE BAKANINI UYARDI

CUMHURBAŞKANI MİLLET İTTİFAKI’NDAN BAŞBAKAN İYİ PARTİ’DEN ÇIKACAKTIRSonraki Haber

CUMHURBAŞKANI MİLLET İTTİFAKI’NDAN BAŞBA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar