Ordu
DOLAR13.7186
EURO15.5393
ALTIN786.53

AK PARTİ TOMAKİN’LE YOLA DEVAM EDİYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK PARTİ TOMAKİN’LE YOLA DEVAM EDİYOR
Abone ol
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, “ 17 Şubat Çarşamba günü yapılacak olan Ordu İl teşkilatımızın  7.olağan  İl Kongresinde Genel Merkez’de istişareler sonucunda  şahsımla ilgili  devam kararı alınmıştır. Durmak yok yola devam.” dedi.

Başkan Tomakin, “17 Şubat Çarşamba günü yapacağımız kongremiz için hazırlıklarımızı tamamladık, kongremiz bir şölen ve bayram havasında geçecektir. Kongremize Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan telekonferans yöntemi ile canlı olarak onurlandıracak  her zaman olduğu gibi Ordulu hemşehrilerimize müjdelerini vereceklerdir. Kongremizi  AK Parti Genel Başkan Vekilimiz hemşerimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımı ile taçlandıracağız. Kongremiz birlik beraberlik ve bütünlük içinde geçecektir.” diye konuştu.

 

Tomakin, şöyle devam etti: “Sayın Cumhurbaşkanım 2023 hedefinde yolun yolumuzdur, davan davamızdır diyor arkanızda bir Ordu olduğunu her zaman hissetmenizi istiyoruz. 7.Olağan Kongremizle yeni bir heyecan, yeni bir ruhla, yeniden bir dirilişle Ordulu hemşerilerimizin karşına çıkacağız. Yaklaşık 2,5 yıldır onurla, gururla, bir o kadar da ağır bir sorumlulukla hak davada Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la beraber yol yürümek bir insana nasip olmayacak ender bir görevi alnımın akıyla yerine getirmenin bahtiyarlığı içerisindeyim.”

 

Tomakin sözlerini şöyle tamamladı: “Bu süreçte şahsıma vermiş oldukları destekleri sebebiyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a,  Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir, Genel Başkan Vekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş'a, Milletvekillerimiz Sayın Şenel Yediyıldız , Sayın Metin Gündoğdu ve Sayın Ergün Taşçı'ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, İlçe Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize,  meclis üyelerimize ve teşkilatımızda görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları İl ve İlçe Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu üyelerine EKM ve YKM Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine, Mahalle Başkanlarımıza ve yönetimlerine velhasıl tüm parti mensuplarına Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle şükranlarımı sunuyorum. Yapacağımız kongremize, düğünümüze, şölenimize sosyal mesafe kurallarına uymak kaydı ile tüm Ordu’lu hemşehrilerimi bekliyorum.” ORDU OLAY 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BALIK FİYATLARI İKİYE KATLANDIÖnceki Haber

BALIK FİYATLARI İKİYE KATLANDI

ZİNCİR TAKMAK İSTERKEN CANINDAN OLDUSonraki Haber

ZİNCİR TAKMAK İSTERKEN CANINDAN OLDU

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar