Ordu
DOLAR13.598
EURO15.4932
ALTIN790.25
reader

 ‘ALİ ERBAŞ’LA HEMŞEHRİ OLMAKTAN UTANIYORUM’

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
 ‘ALİ ERBAŞ’LA HEMŞEHRİ OLMAKTAN UTANIYORUM’
Abone ol
Önceki gün Twitter’de Ordulu olan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş hakkında Ordu Senden Utanıyor etiketiyle açılan paylaşıma CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel de katılarak bir mesaj attı. Bunun üzerine Twitter, Facebook gibi sosyal medya platformlarında CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adgüzel hakkında Ordu Senden Utanıyor etiketiyle paylaşımlar yapıldı.   

Tüm bu gelişmeler üzerine CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel şu açıklamayı yaptı: Dünkü #OrduSendenUtaniyor operasyon raporu Ali Erbaş'a ve az sayıdaki avanesine bir tokattır. Yaptığı işlerin ettiği sözlerin cevabını notunu halktan almıştır. Yandaş ve trol hesaplardan yapılan paylaşımların dahi altına yazılan yorumlarda %100'e yakın şahsıma destek, Ali Erbaş'a tepki mesajlari sıralanmıştır. Ak Partiye oy veren insanlarımız dahi tepki göstermiştir. Çünkü bu şahsın savunulacak tarafı yoktur.

ODÜ’YÜ ARPALIK OLARAK KULLANIYOR

Bu şahıs 10 Kasım'da kenefe gidin, keşke Yunan galip gelseydi diyen bir alçağı, Kadir Mısıroğlu denen haini cübbesi ile gidip evinde onore etmiştir. Türk milletini incitmiştir.

Bir kere dahi hutbede Atatürk adını anmayan, yalan ve dahi ensest ifadeler ile kamuoyunda sahte gündem oluşturup hem insanları dinden soğutan, hem de dini siyasete alet ederek iktidar partisine payandalık yapan bir mikserdir. Cami açılışına giderken harcadığı para, açılışını yaptığı caminin maliyetinden fazladır.

İsraf da, soygun da haramdır. Cumhuriyet kurulduğu yıllarda Kuran-ı Kerim'i tarlalarda sakladık diye yalan konuşacak kadar Cumhuriyet ve devlet düşmanıdır. Bu şahıs Feto'un Abant toplantılarının müdavimi ve de yöneticisidir. Ordu Üniversitesini yakınları için arpalık olarak kullanmakta, üniversitenin rektörü de yanında çanta gibi taşınmaktadır.

TOKİ konutları için kredi kullanımına fetva verip cennet müjdeleyecek kadar uçmuştur.

Millet de, Ordu halkı da kimin ne olduğunu bilmektedir.  İşte o yüzden kendi yandaş hesaplarından bile yapılan paylaşımlar şahsıma övgü ve bu zata yergi ile doludur.

İLK 30 DAKİKADAKİ TİWİTLERİN YÜZDE 97’İ SAHTE  

Twitterda açılan #OrduSendenUtaniyor tagında ilk yarım saatte atılan twitlerin analizinde resimde görüldüğü ve örnekleri verildiği üzere %97 sahte hesaptır. Böylece Ali Erbaş bir de trol ordusu besliyormuş ifşa olmuştur. Devamında da #OrduSendenUtaniyor tagı bütün sahte hesap ve trol paylaşımlarına rağmen bu sözün asıl muhatabı olan kendisine dönmüştür. %80 üstünde şahsıma destek gelmiştir.

GERÇEK MÜSLÜMANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Dün arkasına takılmaya kalkan TÜGVA, TÜRGEV, İlim Yayma gibi bir takım asalak vakıflar, sicili bozuk dalkavuk sendikalar da bu süreçte ortada kalmışlardır. Yine Ordu yerelde internet hesabından haber yapan sitelerden bir kaçı operasyona dahil olmuş, ama gelen yorumlar da Ali Erbas'ı parlatma yerine ne (!) olduğunu ortaya koymaya yaramıştır. Umarım bu süreç Ali Erbaş'ın kendi memleketinde bile ne kadar kötü bir karşılık bulduğunu görmesi ve bir an önce Türk halkından özür dileyip, tövbe etmesine yarar.

Tüm Ordu halkıma ve milletime ve dinini imanını bu din bezirganlarından korumak isteyen gerçek Müslümanlara teşekkür ediyorum.” ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ALİ ERBAŞ’A DESTEK AÇIKLAMASIÖnceki Haber

ALİ ERBAŞ’A DESTEK AÇIKLAMASI

900 YILLIK VEFAYA TEŞEKKÜRSonraki Haber

900 YILLIK VEFAYA TEŞEKKÜR

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar