Ordu
DOLAR13.4096
EURO15.2253
ALTIN792.91
reader

Altınordu Belediyesi Oto Galericiler Sitesi Yükseliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu Belediyesi Oto Galericiler Sitesi Yükseliyor
Abone ol
Bir süre önce yapımına başlanan ve ikinci el oto ticaretinde Altınordu’yu bölgesinin çekim ve cazibe merkezi yapacak şehirde bulunan tüm oto galerileri tek çatı altında toplayacak sektörel ticaret merkezi "Altınordu Belediyesi Oto Galericiler Sitesi' inşaatı hızla yükseliyor. Yüzde 20 seviyelerine gelinen yapım işinde çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Şehrin, mevcutta dağınık işyerleri konumundan, çağdaş planlamanın gereği olan toplu işyerlerine geçişinde önemli ve örnek olması öngörülerek hazırlanan Oto Galericiler Sitesi Projesi, modern şehircilik planlamasının yaşama geçirilmesinde model olma niteliği de taşıyor.

AÇIK AVM KONSEPTİNDE PROJE

Altınordu Belediyesi oto galericiler sitesi vatandaşların tüm ihtiyaçlarını aynı yerde karşılayabilecekleri alışveriş merkezi konseptinde tasarlandı. Karacaömer mahallesinde 17 Bin 660 metrekare alan üzerinde yapımı devam eden projede noter, oto ekspertiz, oto yıkama, kafe, kuaför, market gibi sosyal yaşam alanları da yer alıyor. 4 bloktan oluşan Oto Galericiler Sitesi; 62 adet oto galerinin yanında idari bina, 9 Bin 235 metrekare kapalı alan, 2 bin 600 metrekare yeşil alanı ve 3 bin 800 metrekare açık otoparkı ile Avrupa standartlarında hizmet verecek niteliklere sahip.

 BU BİR MEDENİYETTİR

Hayata geçirdikleri yatırımlar ve kesintisiz yürüttükleri çalışmalarla şehirde her alanda gerçekleştirdikleri modern değişim ve dönüşümün artık kendini hissettirdiğini söyleyen Başkan Tören, "üreten, üretimi ile kendi kendine yeten, yarışan şehirlerle rekabet edebilen, model, marka ve modern bir şehir için tarımdan turizme, kültürden sanata, teknolojiden ticarete her alanda projeler ürettiklerini ifade eden Başkan Tören, oto Galericiler Sitesi'nin tamamlandığında Altınordu’nun marka değerine değer katacak ve şehirde ticarete de canlılık getirecek.” şeklinde konuştu.

Oto Galericiler Sitesi tamamlandığında esnafın ticaretine ve kazancına büyük katkı sağlayacağını aynı zamanda vatandaşlara da önemli avantajlar sunacağını belirten Başkan Tören, “Artık sokakta, caddede, tretuvarları işgal eden oto galerileri yerine, bu merkezler daha önemli. Buraya sadece Altınordu’dan değil Altınordu dışından da araç almaya gelecek insanlar, sokak sokak gezmeden tüm işlemlerini aynı mekânda yapabilecekleri modern bir alışveriş merkezi konseptinde araç alım satımını gerçekleştirebilecekler. Şehrimizde bu tip sektörel merkezler oluşturmak zorundayız çünkü bu bir medeniyettir. Bu projemiz galericilerimizin daha nezih ve çağın şartlarına uygun bir ortamda ticaret yapmalarını sağlayacak. Galerici esnafımızın daha geniş kitlelere ulaşabilecekleri ticari pazar oluşturmak amacıyla kurulan Oto Galericiler Sitemiz esnafımızın ticaretine ve kazancına büyük katkı sağlayacak ve vatandaşlarımıza da büyük avantajlar ve kolaylıklar sunacak." dedi. ORDU OLAY

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PERŞEMBE’DE ‘ASYA KAPLAN SİVRİSİNEĞİ’ALARMIÖnceki Haber

PERŞEMBE’DE ‘ASYA KAPLAN SİVRİSİNEĞİ’ALA...

TEHLİKENİN AYAK SESLERİ!Sonraki Haber

TEHLİKENİN AYAK SESLERİ!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar