Ordu
DOLAR15.9826
EURO16.9136
ALTIN947.56
reader

ALTINORDU’DA BAŞLAYAN DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM SÜRÜYOR 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ALTINORDU’DA BAŞLAYAN DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM SÜRÜYOR 
Abone ol
Altınordu Belediyesi kentin farklı noktalarında altyapı, üstyapı ve yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehir merkezinde devam eden altyapı ve asfalt seferberliği kapsamında yapılan çalışmalarla Güzelyalı'nın sekiz sokağı modern değişim ve dönüşümü yaşadı.

Kırsal mahallelerde devam eden 50 kilometre beton yol seferberliği ile ulaşım ağının standardını yükselten Altınordu Belediyesi, şehir merkezinde bulunan mahallelerde altyapı ve üst yapıda kalıcı çözümlerle şehre yakışır hizmetlerini 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin sürdürüyor. Başkan Aşkın Tören’in, her ani ve aşırı yağışlarda esnafları ve vatandaşları mağdur eden su taşkınlarına köklü çözümler üretmek, sağlıklı altyapısı konforlu ve modern üstyapısı ile yaşanabilir bir şehir hedefine ulaşmak amacıyla başlattığı alt ve üstyapı seferberliği ile Altınordu hem on yılların sorunlarından kurtuluyor hem de modern ve sağlıklı bir yapıya kavuşuyor.

GÜZELYALI'DA 8 SOKAK İLK DEFA ALTYAPI İLE TANIŞTI

Güzelyalı Mahallesi’nde 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95 ve Beyoğlu sokaklar ilk defa altyapı ile tanıştı. Altınordu Belediyesinin yürüttüğü hummalı çalışmalarla altyapısı tamamlanan 8 sokak sıcak asfalt konforuyla buluşturularak sağlıklı ve konforlu hale getirildi. Altınordu Belediyesinin Güzelyalı Mahallesi’nde tamamlanan altyapı çalışmaları kapsamında 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95 ve Beyoğlu Sokaklarda 2.150,46 metre yağmur suyu hattı yapımı gerçekleştirildi. Altyapısı tamamlanan sokaklarda yapılan çalışma sonunda 8 sokak 1600,13 metre sıcak asfalt serimi ile konforlu bir yapıya kavuştu.

BAŞLATTIĞIMIZ MODERN DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜ DEVAM ETTİRİYORUZ

Güzelyalı Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Belediye ekiplerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Çalışmalar için kendisine teşekkür eden vatandaşlara Güzelyalı daha da güzel olacak diyen Başkan Tören "Şehrimizde başlattığımız değişim ve dönüşümü devam ettiriyoruz. Yaptığımız planlama doğrultusunda hem merkezde hem de kırsalda kesintisiz bir çalışma yürütüyoruz. Güzelyalı Mahallemizi de hak ettiği hizmetlere kavuşturuyoruz. Altyapı ve sıcak asfalt çalışmamamızın ardından tamamlayacağımız baskı beton kaldırımlarıyla Güzelyalı mahallemiz daha da güzel olacak. Tamamlanan çalışmalarımız Güzelyalı sakinlerimize ve şehrimize hayırlı olsun." açıklamasında bulundu. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KUMRU-AKKUŞ VE ÜNYE-FATSA BAĞLANTISI DAHA KONFORLU OLDU  Önceki Haber

KUMRU-AKKUŞ VE ÜNYE-FATSA BAĞLANTISI DAH...

LATİFE ÖDÜMLÜ’NÜN EVLAT NÖBETİ 743 GÜNDÜR SÜRÜYORSonraki Haber

LATİFE ÖDÜMLÜ’NÜN EVLAT NÖBETİ 743 GÜNDÜ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar