Ordu
DOLAR9.513
EURO11.0967
ALTIN546.66

ANDIMIZ’I OKUMAYA DEVAM EDECEĞİZ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ANDIMIZ’I OKUMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Abone ol
MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, Danıştay’dan çıkan Andımız’ın okunmaması gerektiğini içeren kararın, ülke ve millet düşmanlarına fırsat doğduğunu söyledi.

Ankara’da 18 Mart tarihinde yapılacak Büyük Kongre öncesi açıklamalarda bulunan Şanlıtürk, kongrenin bir bayram havası içerisinde geçmesini beklediklerini söyledi. Şanlıtürk’ün açıklaması şöyle; Milliyetçi Hareket Partisi Ordu il teşkilatı;
18 büyük kongre delegesi, ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla birlikte milliyetçi hareketin büyük kurultayına 13. olağan büyük Kurultay için Ordu’dan hareket ediyor.
Ordu il teşkilatı olarak 26 Eylül 2020 tarihinde başlatmış olduğumuz Ordu il kongrelerini 15 Kasım 2020 tarihinde 20. kongremiz olan Ordu il kongresi ile tamamladık. 18 Mart 2021 Perşembe günü Ankara’da yapılacak büyük kurultayımızla milliyetçi hareket kongre süreçleri tamamlanmış olacaktır. Diğer teşkilatlarımız gibi Ordu il teşkilatı olarak bizim de tek adayımız genel başkanımız Dr. Devlet Bahçelidir. Kongremizin, Milliyetçi hareketin 52 yıllık geçmişine ve siyasi tecrübesine yakışır, büyük bir bayram havası içerisinde geçeceğine inanıyorum.
 

 

SOKAĞA İNECEĞİZ


Ülkemizin ve milletimizin içinden geçtiği bu sıkıntılı Pandemi süreci nedeniyle kongremize sadece ilçe başkanlarımız belediye başkanlarımız ve büyük kongre delegelerimizle katılım sağlayacağız. Milliyetçi hareket Türk milletinin, Türk vatanının gözetleme kulesidir. Milliyetçi hareket Türk milletinin özüdür birliğidir dirliğidir. Milliyetçi hareketin Önceliği bu milletin geleceğidir bekasıdır. Milliyetçi hareketin genel başkanı muhterem genel başkanımız Doktor Devlet Bahçeli ömrünü bu necip millete adamıştır. Büyük Türk milleti ile bu milletin özü olan Türk milliyetçilerinin arasına nifak sokmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. İnşallah ülkemiz bu virüs belasından kurtulduktan sonra milliyetçi hareketin bu büyük kongre ile üst yönetim kadroları oluştuktan sonra,
 ülkücüler Türk milliyetçileri sokağa inecek ve ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları  aziz vatandaşlarımıza anlatacaktır.

FIRSAT DOĞDU

 

Son günlerde Danıştay’dan çıkan Andımız kararıyla, ülke ve millet düşmanlarına fırsat dolmuştur. Uzun yıllardan beri devletimizin en mahrem köşelerine kadar yerleşmiş olan Feto terör örgütünün temizlenmesi elzemdir. PKK ve FETÖ terör örgütleriyle mücadele eşgüdümlü olarak sürdürülmelidir. Milletimizin birliğine bütünlüğüne kast eden bu karar; yeniden değerlendirilmelidir ya da yeni bir yasa çıkartılarak düzeltilmelidir. Sayın genel başkanımızın da belirttiği gibi, milliyetçi hareket partisinin ve ülkücülerin, Türk milliyetçilerinin duruşu nettir tavrımız açıktır. Bizim tavrımız milletten yanadır Türklükten yanadır. Biz her platformda tekrar ettiğimiz gibi, Devletle, Milletle, Vatanla, Bayrakla kısacası Türklükle, bizim olmazsa olmaz değerlerimizle kavgası olan bilsin ki bizimle de kavgası vardır.
 

OKUMAYA DEVAM


Büyük Türk milleti 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçmiştir. Cumhur İttifakı kurulmuştur. Cumhur ittifakının ortaya koymuş olduğu irade ile birlik ve bütünlükle yol almaktadır. Bulunduğu coğrafyada bölgesel büyük bir güç olmuştur. Hiç kimse cumhur ittifakının arasına fitne sokmaya çalışmasın. Bu birliktelik sarsılmadan büyük Türk milletinin ortaya koymuş olduğu hedeflerine ulaşıncaya kadar devam edecektir.  PKK’nın siyasi uzantısı HDP‘nin kapatılması, Yeni anayasa ve demokrasi eylem planının görüşmelerinin başlayacağı bugünlerde böyle bir karar gündem değiştirmeye yöneliktir.  Türk milliyetçileri ve Türk milleti And’ımızı okumaya devam edecektir ne mutlu türküm diyene sözünü anlamayanların kafasına, anlatana kadar, mıh gibi çakana kadar tekrar etmekten usanmayacaktır. Allah bu necip milletin birliğini dirliğini daim etsin. Ne mutlu Türk’üm diyene! “ORDU OLAY 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YARA SARAN İŞ ADAMLARINA ‘TEŞEKKÜR’Önceki Haber

YARA SARAN İŞ ADAMLARINA ‘TEŞEKKÜR’

ATAŞEHİR’DE KÖLEOĞLU GÜVEN TAZELEDİSonraki Haber

ATAŞEHİR’DE KÖLEOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar