Ordu
DOLAR19.1714
EURO20.9389
ALTIN1221.9
NATURİMMUN

ANKARA’YA VEKİL DEĞİL BAKAN GÖNDERELİM 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ANKARA’YA VEKİL DEĞİL BAKAN GÖNDERELİM 
Abone ol
Ordu Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı (ORDUSİAD) Burhan Çakmak, son zamanlarda Ordu’nun temsilde zaaf yaşadığı için hizmet almakta güçlük yaşadığını belirterek, “Ordu hizmet alacaksa Ankara’ya vekil değil bakan olacak nitelikte isimleri göndermeliyiz.” dedi.

BAKAN OLMADAN HİZMET ALMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL

Ordu Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı (ORDUSİAD) Burhan Çakmak, Ordu ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Meclis toplantısına katıldı. Ordu’nun gelecek tasavvuru üzerine açıklamalar yapan ORDUSİAD Başkanı Çakmak, “Ordu hizmet alacaksa Ankara’ya vekil değil bakan olacak nitelikte isimleri göndermeliyiz. Bakan olmadıktan sonra hizmet almamız mümkün değil. Bakan olabilecek vasıfta, nitelikteki isimlerin adaylığı desteklenmeli. Siyasi kulvarda onların önü açılmalı.” dedi.

 

 

ORDU’YA VERİLEN VAATLER GERÇEKLEŞMEDİ SÖZDE KALDI

“Ordu’dan göndereceğimiz isimler Ankara’da kabineye girerse Ordu’nun işi daha kolay olur.” diyen ORDUSİAD Başkanı Çakmak, “Son dönemde özellikle bakanımız olmadığı için bütün vaatler sözde kaldı. Biz kendi kendimize söyledik biz kendi kendimize konuştuk, kendi kendimizle yetinmek durumunda kaldık. Kesinlikle nitelikli, bilgili, becerikli insanları Ankara’ya göndermemiz gerekir.  Ben bu kanaati taşıyorum. Hizmet alacaksak bu yöntem takip edilmeli.” şeklinde konuştu.       

 

GÖRDEK Kİ BAKANIMIZ VARKEN HİZMET ALABİLDİK

Ordu Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı (ORDUSİAD) Çakmak, sözlerini şöyle tamamladı: “Geçmişte de gördük ki bakanımız olduğu dönemlerde iktidarlardan istediğimizi alabildik. Yıllardır beklenen büyük yatırımlar gerçekleşti. Şimdi ise bakanımız yok maalesef yeterli hizmeti alamıyoruz. Elbette hiçbir şey yapılmıyor değil ancak Ordu’nun gerçek değişim ve dönüşümünü yaşatacak, potansiyelini ortayla çıkartarak kritik değerlerdeki işlerde ağır bedelleri olan tıkanma yaşıyoruz.” Kaan Özel


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BONCUK VAR YALNIZLIK YOKÖnceki Haber

BONCUK VAR YALNIZLIK YOK

Ordu Ünye'de iş yeri icradan satılıktırSonraki Haber

Ordu Ünye'de iş yeri icradan satılıktır

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar