Ordu
DOLAR18.5828
EURO18.3781
ALTIN1020.8
reader

ANKETLERE GÖRE ORDU’DA MİLLET İTTİFAKI ÖNDE

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ANKETLERE GÖRE ORDU’DA MİLLET İTTİFAKI ÖNDE
Abone ol
Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe,  anketlere göre Ordu’da Millet İttifakının cumhur ittifakından önde olduğunu açıkladı. Tepe Gülyalı’da da Cumhur İttifakının geçmişte yüzde 70 oy almasına rağmen şu anda Millet İttifakının 7-8 puan önde olduğunu ifade etti.       

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’den Deva Partisi Ordu İl Başkanı Erkan Türkmen’e hayırlı olsun ziyareti. DEVA Partisi Ordu İl Başkanı Erkan Türkmen ve yeni oluşan parti yönetimine hayırlı olsun ziyareti yapan Ulaş Tepe, şu açıklamayı yaptı: “DEVA Partisi bizim için çok önemli, ittifakımızın bir parçası. Genel başkanımızın bize olan talimatları doğrultusunda Ordu’daki ittifak ortaklarımızla iyi ilişkilerimizi sıcak tutmak anlamında bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Ayrıca İl Başkanı Erkan Türkmen’in Gülyalılı olması sebebiyle ayrıca mutluyuz. Hep beraber mücadele ediyoruz. Zorlu bir süreçten geçiyoruz ama yaptırdığımız anketler, temaslar ve saha analizlerinde, Millet İttifakı olarak Ordu’nun tamamında seçimlerde başarıya ulaşacağımızı çok net olarak görüyoruz. Referandumda yüzde 70 oranla evet oyu veren Gülyalı’da bugün itibarı ile 7-8 puan önce olduğumuzu tespit etik. Bir tek şeye, doğru, planlı ve bilimsel çalışmaya ihtiyacımız var.

 

ORTAK PAYDAMIZ İNSANLARIMIZI İYİYE, GÜZELE ULAŞTIRMAK

Bu konuda biz de Gülyalı Belediyesi olarak, yaptığımız işlerle örnek olmaya gayret ediyoruz. Diğer taraftan belediye olarak her geçen gün gelirlerimizin azaldığı, giderlerimizin arttığı bir dönemden geçiyoruz. Biz 36 ay sonra gelir ve gider dengemizi eşitlemeyi başarmışken sürekli yapılan zamlarla, tekrar dengeleri bozmayı başarıyorlar. Bizim asıl amacımız tabi ki insanlarımıza sosyal fayda sağlayabilmek. Bahsettiğim sebeplerden bunun maliyeti de her geçen gün artıyor. Ama mazeret değil marifet üreterek, elimizdeki kısıtlı kaynakları doğru kullanarak çalışıyoruz. Bir taraftan da insanlara aslında neler yapmak istediğimizi, neden yapamadığımızı, nasıl engeller konulduğunu anlatmaya özen gösteriyoruz.  İttifak olarak güzel ve uyumlu bir birlikteliğimiz var. Farklı dünya görüşlerine sahip olsak dahi, ortak paydamız insanlarımızı iyiye, güzele bir an evvel ulaştırmak. “ ORDU OLAY 


 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDIÖnceki Haber

ORDU VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANLIK...

GENÇ İŞ İNSANLARINI GÖRMEZDEN GELMEYİNSonraki Haber

GENÇ İŞ İNSANLARINI GÖRMEZDEN GELMEYİN

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar