Ordu
DOLAR13.4726
EURO15.2894
ALTIN793.64
reader

ARAŞTIRMACI YAZAR  H. NAİM GÜNEY’DEN  YENİ BİR KİTAP DAHA: “ORDU’DA İZ BIRAKMIŞ YAZARLAR ANTOLOJİSİ ”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ARAŞTIRMACI YAZAR  H. NAİM GÜNEY’DEN  YENİ BİR KİTAP DAHA: “ORDU’DA İZ BIRAKMIŞ YAZARLAR ANTOLOJİSİ ”
Abone ol

Ordu Olay Gazetesi yazı ailesinden araştırmacı Yazar H. Naim Güney’in yeni kitabı çıktı. İnternette kitap satış sitelerinde ve Ordu Serüven Kitapevinde satışa sunulan 420 sayfalık “Ordu’da İz Bırakmış Yazarlar Antolojisi ” adlı kitaba oldukça yoğun bir ilgi olduğu tespit edildi.

Araştırmacı Yazar H. Naim Güney’in çok yakında imza günü ile tanıtımı yapılacak olan bu kitabında; daha önce vefat etmiş 23 Ordulu gazeteci, yazar, öğretmen, sanatçı ve aydının kısa hayatları ve çeşitli nesir yazılarını bu çalışmada toplanmış bulunuyor.

Ordu’ya olan katkıları, kaliteleri ve duruşları herkes tarafından kabul edilen merhum yazarlardan;  İsmail Hakkı Garipoğlu, M. Bahattin Güler, Yekta Hasip Karamustafaoğlu, Ali Rıza Gürsoy, Bilal Köyden, Murat Sükûti Karaca, Alaettin Öge, Ali Ekrem Hazinedar, H. Fevzi Güvemli,  Yusuf Ziya Özbucak, M. Sıtkı Can, Namık Senih Mayda, Temel Uzlu, M. Hilmi Acar, Uğur Gürsoy, Sıtkı Çebi, Rıza Şimşek, Ziya Özova, Alaettin Benal, Kamil Gülen, Orhan Vural, Kazım Vardal ve Tuncer Engin gibi isimleri ve onların ses getirecek çeşitli yazıları bu kitaba seçildiği görülüyor.  “Ordu’da İz Bırakmış Yazarlar Antolojisi ” adlı bu kitapta; Ordu’nun tarihi, kentin geçmişinde olup bitenleri, yaşanan önemli gelişmeleri, şehrin kaderini değiştiren muhtelif hadiseleri kıymetli yazarların, usta gazetecilerin, duayen öğretmenlerin, kültürel markaların ve sanatçıların kalemleriyle okuma imkânına kavuşacaksınız…

Her Ordulunun kütüphanesinde olması gereken bu önemli eseri tavsiye ediyoruz. Gazetemizde yaptığı kıymetli röportajlarla da dikkat çeken Araştırmacı Yazar H. Naim Güney’den birçok yeni yayınlarla bizi buluşturmasını temenni ediyor, çalışmalarında kendisine başarılar diliyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BABA-OĞLU ÖLDÜRENLER İTİRAF ETTİ Önceki Haber

BABA-OĞLU ÖLDÜRENLER İTİRAF ETTİ 

MAVİYE AZ KALDISonraki Haber

MAVİYE AZ KALDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar