Ordu
DOLAR16.7137
EURO17.4899
ALTIN968.26
reader

ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ MUASIR MEDENİYET YAKALANACAKTIR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ MUASIR MEDENİYET YAKALANACAKTIR
Abone ol
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin “Bizi birbirimize düşürmek isteyenlere cevabımız 1000 yıldır bu Topraklarda Kürt’ü,Türk’ü, Çerkez’i,Laz’ı, Alevi’si , Sunni’si ile kardeşçe yaşamaya devam ederek göstereceğiz.” dedi.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin Cumhuriyet bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı: Tomakin şu ifadelere yer verdi: 98 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk 1071 Malazgirt ‘ten bu güne al kanlarla sulanmış cennet vatanımızı yedi düvelin hain ve alçakça planlarını bozarak işgalden kurtarmış, bizlere ilelebet yaşayacak “Cumhuriyet Fazilettir”. Aynı zamanda Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesi diyerek , Cumhuriyeti emanet etmiştir. Cumhuriyet vazgeçilmez bir idare ve erdemliktir. Cumhuriyet Milletin, egemenliği kendi elinde tuttuğu rejim sayesinde bugün demokratik , hukuk devletinde yaşıyoruz.

ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ MUASIR MEDENİYET YAKALANACAKTIR

Türkiye, Cumhuriyetin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedefi olan muasır medeniyet seviyesine AK Parti sayesinde yakalayacaktır. Nasıl mı ? Türkiye, son 19 yılda gerçekleştirmiş olduğu icraat ve yatırım politikaları ile bölgesel ve küresel anlamda söz sahibi bir ülke konumuna gelmiş, savunma sanayii başta olmak üzere geliştirmiş olduğu inovasyon kültürü ile ithalatçı konumundan ihracatçı mevkiine yükselmiştir. Tarihinde belli oranda kaçırmış olduğu sanayi devriminin kötü tecrübesini bir daha yaşamamak adına son yıllarda birçok atılım gerçekleştirmiştir. elektrikli araç üretiminde TOGG gibi tarihine damga vuracak bir girişimin adımını atmıştır. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş (TUSAŞ) tarafından üretilen yerli ve milli Aksungur-SİHA, yapılan testleri başarı ile tamamlayarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığına teslim edilmiş, İHA, Yerli Denizaltı , Uçak Gemisi ,Atak Helikopteri gibi önemli projeleri ile , Türkiye sadece savunma, havacılık ve uzay sanayinde değil, otomotiv sektöründe de küresel pazarlardaki rekabetçi gücüne büyük katkı sunacak yatırımlar ortaya koymaya devam etmektedir. TÜBİTAK destekli Türkiye’nin ilk ve tek yerli şanzımanı, 220’nin üzerinde mühendis tarafından sıfırdan geliştirilmiştir. Ayrıca Türkiye'de üretilen silahların test ve tescil işlemlerini yapmak üzere Konya'da "Türkiye Silah Test Merkezi" (Konya CIP Laboratuvarı) kurulacağı açıklanmıştır. Böylece üreticinin sertifikasyon için yurt dışına ödeyeceği döviz, ülke ekonomisine kazandırılarak büyük oranda ekonomik çıktının önüne geçilecektir.

CEVABIMIZI KARDEŞÇE YAŞAMAYA DEVAM EDEREK GÖSTERECEĞİZ

Bütün bunları anlatmaktaki gayemiz Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyetini yakalamak hedefimizdir. AK PARTİ döneminde parmakla gösterilen icraatlarını anlatmaya sayfalar yetmez , 2023’de, 2071 ‘ de büyük ve yeni Türkiye hedefimiz. Muasır medeniyet demektir. İdeallerimizden vaz geçmeyeceğiz , bizi birbirimize düşürmek isteyenlere cevabımız, 1000 yıldır bu topraklarda kürt’ü,türk’ü, çerkez’i,laz’ı, alevi’si , sunni’si ile kardeşçe yaşamaya devam ederek göstereceğiz, milli birliğimizi ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere yeni Türkiye’de fırsat vermeyeceğiz.

CUMHURİYET PAHA BİÇİLMEZ HAZİNEMİZDİR

29 Ekim 1923 ‘te kurulan paha biçilmez hazinemiz, Cumhuriyetimizin ilanının 98’nci yıl dönümünde, İstiklal Harbimizin tüm kahramanları ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü tazimle anıyorum.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YAŞASIN CUMHURİYETÖnceki Haber

YAŞASIN CUMHURİYET

KAHVERENGİ KOKARCA İLE BİYOLOJİK VE ÇEVRECİ MÜCADELE Sonraki Haber

KAHVERENGİ KOKARCA İLE BİYOLOJİK VE ÇEVR...

Yorum Yazın

“FINDIKTA DA KUR KORUMALI TABAN FİYAT İSTİYORUZ”
Mercan'ın küpe takma hayali gerçek olacak
SAHTE İCRA MÜDÜRÜ 4 BİN LİRA DOLANDIRDI
BİR HAFTADA 10 BİN 328 KONTROL
UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK!
43. BETON YOL!
TEK ÇÖZÜM SANDIK!
BÜYÜKŞEHİRİN ÖRNEK TARIM ALANLARI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE AÇILDI
ORDU’DAKİ İTFAİYECİ FED’E KONU OLDU!
TGC: RTÜK iktidar adına ceza dağıtmaktan vazgeçmeli
ENFLASYON FARKI YETMEZ REFAH PAYI DA OLMALI
DURUGÖL KURTULDU
52 ORDUSPOR’DA KONGRE ERTELENDİ
ORDULU GÜREŞÇİDEN ALTIN BAŞARI
SPOR OKULLARI AÇILDI
KUR KORUMALI FINDIK FİYATI İSTİYORUZ 
ALTINORDU’YA ESKİ RUH YENİ YÜZ
ORMAN YAKANLARI ASACAĞIZ PEKİ SİYANÜRLE ZEHİRLEYENLERİ NE YAPACAĞIZ? 
TUTMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ
ASGARİ ÜCRET 10 BİN TL OLMALI

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar