Ordu
DOLAR16.8253
EURO17.5807
ALTIN979.79
reader

BAŞKAN ŞAHİN PERŞEMBE SANAYİ SİTESİ İNŞAATINI ZİYARET ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN ŞAHİN PERŞEMBE SANAYİ SİTESİ İNŞAATINI ZİYARET ETTİ
Abone ol
Perşembe Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet Kooperatifi ve Perşembe Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Ali Şahin, “Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı olarak prosedürü tuttuğu müddetçe elimden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumu söylemek isterim”

Başkan Şahin, beraberinde Başkan yardımcısı Ekrem Özkan ile birlikte geçtiğimiz gün temeli atılan Perşembe Küçük Sanayi Sitesi inşaatını ziyaret etti. Şahin’i inşaat alanında Kooperatif Başkanı Metin Aydın ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Döner karşıladı.

“Lafımın arkasındayım”

İnşaat mahallini gezerek bilgiler alan Başkan Şahin, ziyareti ile ilgili bir açıklama yaparak duygularını şöyle anlattı: “Bu sanayi sitesi eksikliği yıllardan beri Perşembe’mizde vardı. Herkesin aklındaydı ve yapmak istiyordu. Ancak Gümüşçü Metin diye tanıdığımız Metin Aydın ve yönetim kurulundaki cesaretli, yürekli  arkadaşlarımızın önderliğinde gerçekleşiyor. İşte bu yürekli insanların bir araya gelmesi, bu noksanlığı tamamlamaya çalıştıklarında zor bir yatırım olduğunu, becerebilirlerse ellerini öperim demiştim ben şu an lafımın arkasındayım. Geldim gördüm ki gerçekten yıllar yılı Perşembe’mizde eksikliği duyulan bir hizmet şu an hayata geçmek üzere temeli atıldı.

“Herkese teşekkür ederim”

Burası sadece esnafın, şoför esnafının değil yoldan geçen vatandaşın da sorunuydu. Ben aracımı alıp şehre gitmek zorunda kalıyordum diyen Şahin, “Burada öyle zaman olacak ki; bir sene sonra bütün sanat erbapları burada bir arada olacaklar. Hiçbir yere gitmeden bütün aradığım iş kolunu burada bulacağım. İlçenin içindeki gürültü ve çevre kirliliği de önlenmiş olacak.  Tekrar buradan taşın altına elini koyan arkadaşlarımı şimdiden kutluyorum. Bu yatırımların Perşembe’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emeği kimin geçmişse onları kutluyorum. Burada iş yeri sahibi olacak esnaflarımızın kriterler çerçevesinde kredilendirme konusunda Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı olarak prosedürü tuttuğu müddetçe elimden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumu söylemek isterim. Zaten geçtiğimiz günlerde yaptığımız toplantılarda da söylediğim gibi şimdi  burada da söylemek istiyorum. İlçemize, Perşembe’mize hayırlı olsun. Başkan Metin Aydın arkadaşımı ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarını gönülden kutluyorum” diye konuştu. ARİF KALAFAT ÖZEL HABER


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN ŞAHİN PERŞEMBE SANAYİ SİTESİ İNŞAATINI ZİYARET ETTİÖnceki Haber

BAŞKAN ŞAHİN PERŞEMBE SANAYİ SİTESİ İNŞA...

ÜNYE’DEN AVRUPA’YA Sonraki Haber

ÜNYE’DEN AVRUPA’YA 

Yorum Yazın

DURUGÖL’ÜN TAMAMININ KURTARILMASINI İSTİYORUZ
VALİ SONEL ŞEHİT AİLELERİ İLE GAZİLERİ UNUTMADI
Ihlamur ağacından düşen kişi öldü
YİNE AKPINAR’DA KAZA!
DOMUZ ETİNDE VERGİYİ İNDİRECEĞİNE AKARYAKITTA İNDİR
BİRİ BİZİ ALDATIYOR!
AK PARTİ ALIN TERİNE DEĞER VERİR
VALİLİK ESKİ VE GÜZEL GÜNLERİNE DÖNECEK
MAHKEME OBB’YE DENİZİ DOLDURAMAZSIN DEDİ
PERŞEMBE’NİN TADI TUZU BURADA
ÇAMBAŞI YAYLASI’NIN CAZİBESİ ARTTI
FATSA ADASI DOĞAL KALMALIDIR
ŞAMPİYON ALTINORDU ZABITA
ORDU KAMPI MADALYA GETİRDİ
ÖZBEKİSTAN’DAN ŞAMPİYONLUK GELDİ
ORDUSPOR 1967 TRANSFERE HIZ VERDİ
NE DURUGÖL’Ü KURTARABİLDİ NE DE NAMUSUNU KORUYABİLDİ
LGS’DE TAM PUAN ALDILAR
ALTINORDU KARA GÜNÜDE BARTIN’IN YANINDA
SAYIŞTAY’A 3 YENİ ORDULU ÜYE

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar