Ordu
DOLAR19.1878
EURO20.9568
ALTIN1221.4
NATURİMMUN

BİR 100 YIL DAHA KEMAL’LERİN HİKAYESİNİ YAZMAK İSTİYORUM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BİR 100 YIL DAHA KEMAL’LERİN HİKAYESİNİ YAZMAK İSTİYORUM
Abone ol
Fatma Karcı Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı oldu.

Karcı 2012 Yılında Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Bölümünü bitirdi, 2017 yılında Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon Alanında Yüksek Lisans yaptı.  İkinci Üniversite Olarak Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olan Karcı, halen Sağlık Bakanlığı Eğitici Eğitmeni Olarak Sağlık Bakanlığı Onaylı Merkezlerde İlkyardım Eğitmeni yetiştiriyor,  2010 yılından bu yana ISO 9001 kalite baş denetçisi.

 

 

KALBİM HİZMET İÇİN ATIYOR

 

Karcı, ”İnsanlar ve kurumlar binaların ana kolonları gibidir. Selden yangından özellikle de depremden etkilenmesi ile belli olur. Binanın içindeki insanlar veya eşyalar değişir. Fakat hiç gücünün farkına varamadığımız kolonlar şiddetli depremlerde dayanıklılığı ile ayakta kalır. Fatsa’da yaşayan 1930 doğumlu anneme “anne adaylığımı koymak istiyorum” dediğimde “koy, koy sen güçlü bir Türk kadınısın ve benim ve babanın kızısın, yakışır sana halkın vekili” dediğinde gözlerimden yaşlar istemsizce süzüldü. İşte o gün bugündür halkıma hizmet vermek için kalbim atıyor.” dedi.  

 

KUVAYI-MİLLİYE RUHUM NEFES OLMAYA BAŞLADI

 

Karcı sözlerini şöyle bitirdi: Genel başkanımız, ülkemin cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “bu yol çetin bir yol, ölüm de var” dediği bu yolda her türlü zorluğa göğüs gereceği inancı ile ülkeme hizmet etmek istediğimi bir kez daha anladım. Kuvayı-Milliye ruhum Kemal başkanım ile bir kez daha nefes almaya başladı. Atatürk’ün gençliğe hitabesini yine, yeniden okullarımızda duymak için heyecanlıyım.  Bu yol da halkımın vekili olarak Cumhurbaşkanım Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında yürümek istiyorum. Bir 100 yıl daha Kemal’lerin hikayesini yazacak olan milletimin vekillerinden biri olmak istiyorum. Benimle aynı hisleri hisseden ailemle beraber bu yolu yürümekten onur ve gurur duyacağımı iletiyorum.” diye konuştu. ORDU OLAY

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
‘İLK’ MÜDÜR SİYASETE ATILDIÖnceki Haber

‘İLK’ MÜDÜR SİYASETE ATILDI

‘İLK’ MÜDÜR SİYASETE ATILDISonraki Haber

‘İLK’ MÜDÜR SİYASETE ATILDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar