VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
reader

‘BU KADAR KÖTÜ YÖNETİMİ ÜLKENİN BAŞINDAN DÜŞÜRMEK LAZIM’

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
‘BU KADAR KÖTÜ YÖNETİMİ ÜLKENİN BAŞINDAN DÜŞÜRMEK LAZIM’
Abone ol
Organize Sanayi Bölgesini ziyaret eden CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, “İn cin top oynuyor sanayide. Burası üreten bir ülkenin sanayisi değil, burası iyi yönetilen bir ülkenin sanayisi değil. Bu böyle olmamalıydı, vatandaşlarımız bu günü unutmasınlar. Bu kötü yönetimi ülkenin başından düşürmek lazım.” dedi.

Adıgüzel, şunları söyledi: “Ordu Organize Sanayi Bölgesi fındık fabrikalarının ağırlıkta olduğu bir bölge. Burada bütün işletmeciler şartelleri kapattı. Elektrik kesintisi nedeniyle tüm çalışanlar evlerine gönderildi. İn cin top oynuyor sanayide. Burası üreten bir ülkenin sanayisi değil, burası iyi yönetilen bir ülkenin sanayisi değil. Bu böyle olmamalıydı, vatandaşlarımız bu günü unutmasınlar.

 

GEÇMİŞTE AKARYAKIT KUYRUĞU VARMIŞ

 

Geçmişte akaryakıt kuyruğuymuş, elektrik kesintisiymiş vs. ne oldu şimdi kışın ortasında üreten fabrikalarınızı, organize sanayinizi tüm Türkiye’ye kapattınız. Niye? Elektrik yok, siz şimdi elektrik üretimine çözüm üreteceğinize insanların ellerindeki faturalar yüksek gelirimden, yüksek voltajdan elleri yakıyor. 2-3 katı arttı, bunlara çözüm üreteceğinize, doğalgazda fiyatlara çözüm üreteceğinize, enflasyona dövize çözüm üreteceğinize, gidip İstanbul’da belediye başkanının yediği balığın kılçığına takılıyorsunuz. Memleketi getirdiğiniz nokta ortada.

 

TÜRKİYE YAKIT KUYRUĞUNDA

Geçmişte akaryakıt kuyruğu varmış, şimdi ne oldu; zam yapılacağı akşamlar kuyruklar petrol ofislerinin önünde oluşuyor. Bir depoda 50-100 lira oluşan zam olduğu için vatandaşlar bunun hesabını yapıp, akaryakıtların önünde kuyruk oluşturuyor. Türkiye’yi getirdiğiniz nokta bu, işte gerçek burada.

 

BIRAKIN YÖNETEBİLENLER GELSİN

Ak Parti heyeti sanayiyi ziyaret edecekmiş. Onların gelmesine gerek yok ki, sorunun kaynağı onlar. Siz geleceğinize elektrik gönderin beyler siz buraya neden geliyorsunuz ki sorunun kaynağı sizsiniz. Beceremiyorlar, yönetemiyorlar. Bırakın gidin kardeşim, bu işi yapabilenler yapsın.

 

BU YÖNETİMİ DÜŞÜRMEK LAZIM

İran’a, Rusya’ya, dış politikada önünüze gelene dayılanarak ve yüksek fiyatlarla aldığınız doğal gazların arkasını getiremeyerek bu işlerin sorumlusu sizsiniz. Kışın ortasında vatandaşların evlerindeki doğalgaz ve elektrik kesintiye uğrayacaktı. Önce sanayiden başladılar. Bunun devamında konutlara, esnaflara kadar bu iş gelecek. Bu kötü yönetimi ülkenin başından düşürmek lazım.”

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TELEFERİKTE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYORÖnceki Haber

TELEFERİKTE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

HAYVAN GÜBRESİ'NE TALEP ARTTI FİYATI İKİYE KATLANDISonraki Haber

HAYVAN GÜBRESİ'NE TALEP ARTTI FİYATI İKİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar