VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9566
EURO18.2942
ALTIN1017.2
reader

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE ALTINORDU BELEDİYESİ BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN İKİ GÜZİDE KURUMDUR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE ALTINORDU BELEDİYESİ BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN İKİ GÜZİDE KURUMDUR
Abone ol
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi birbirini tamamlayan iki güzde kurumdur.” dedi.

Tören şöyle konuştu:“Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi birbirini tamamlayan iki güzide kurumdur. Dolayısıyla onların yetişemediği yerde biz olacağız, bizim yetişemediğimiz yerde onlar olacak.  Altınordu Belediyesi her mahallemizin, her sokağımızın ve her bir canımızın hizmetinde olmaya devam edecektir.”

İNSANIMIZI İHYA ETMEDİĞİMİZ SÜRECE ŞEHRİN İMARININ HİÇBİR ÖNEMİ YOK 

“Birlik ve beraberliğimiz için geceyi, gündüzü kendimize haram edeceğiz. İnsanımızı ihya etmediğimiz sürece, şehrin imarının bizim için hiçbir önemi yok. Dolayısıyla bununla ilgili üzerimize düşeni bütün kurumlarımızla birlikte bugün yüzüncü yılını idrak ettiğimiz şehrimizin gelecek 100 yıllarıyla ilgili sorumluluğumuzdan bir an bile olsun uzaklaşmadan, nefsimize kapılmadan umumi hassasiyetlerimizi  üstün kamu yararı hassasiyeti ile birleştirerek sağlıkta, eğitimde, kültürde, sanatta, istihdamda ve sosyal adalette paylaşma konusunda asla ve asla veren el olma noktasında taviz vermeden bu şehri güzelleştirmeye, yaşanabilir kılmaya çevresiyle, ulaşımıyla, konutuyla ve deprem güvenliğiyle modern bir şehir haline getirmeye var gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi isterim.”

BU ŞEHRİN İNSANINA AYRIMSIZ ÖTEKİSİZ HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

“Ecdadımız, Çanakkale’de bu topraklar için şehit düştüler. Kurtuluş savaşında Kuvâ-yi Milliye ruhuyla canlarını feda ederek bağımsız bir ülkeyi bize emanet ettiler. Hangi güçlükte olursa olsun onurumuzdan ve şahsiyetimizden taviz vermemiş bir milletin, bir ecdadın çocuklarıyız. Dolayısıyla biz adil bölüşüm konusunda kimseyi dışarıda bırakmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Bu şehrin insanına ayrımsız hizmet etmeye devam edeceğiz. 15 milyonluk “Pandemi Destek Programı” açıkladık. Canas’a gelen köy minibüsüne de mazot desteğinde bulunduk. Şehir içi toplu taşımada yüzde elli yük taşıyan dolmuşlarımıza da destek olduk. Okul servisi nedeniyle bir buçuk yıldır kontak açamayan şoförün yanında da olduk. Dolayısıyla biz bu şehre hizmetkâr olmaya, hizmet siyaseti ile herkesin gönlünü kazanmak ve sorunları ortadan kaldırmak için çalışmaya devam edeceğiz.” 

GEÇMİŞTE HİZMET EDEN HERKESE AYRIMSIZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ

“Daha yapacak çok işimiz var. Daha alacak çok yolumuz var. Geçmişten bugüne kadar kim hizmet etmişse ayrımsız hepsine teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Bizim işimiz kavga değil. Bizim işimiz barış. Şehir ittifakı için bu birliği ve beraberliği büyütecek adımlar atmak zorundayız. Gelecekte şehrimizi, bölgesinde işaret edilen, altyapısıyla üst yapısıyla, kadim insanıyla, kadirşinas, fazilet ve irfan sahibi toplumuyla örnek bir şehir yapacağımızın bilinmesini istiyorum.” ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İMAR PLANINA BİR İTİRAZ DAHAÖnceki Haber

İMAR PLANINA BİR İTİRAZ DAHA

ORDU VALİLİĞİNDEN TERS KELEPÇE AÇIKLAMASISonraki Haber

ORDU VALİLİĞİNDEN TERS KELEPÇE AÇIKLAMAS...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar