Ordu
DOLAR18.5524
EURO18.2425
ALTIN1008.2
reader

FATMA YÜMLÜ’nün sözleri baştan aşağı yalan

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
FATMA YÜMLÜ’nün sözleri baştan aşağı yalan
Abone ol
AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Zeynep Özen, BBP Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü’nün açıklamalarını üzüntü ile takip ettiğini ifade ederek, “Hanımefendi gözaltına alınmasını Cumhurbaşkanımızı eleştirmesine bağlaması tamamen yalan ve gerçek dışı bir beyandır. Çünkü, hanımefendinin programı olaydan 1 hafta önce meydana gelmiştir.1 hafta sonra farklı bir konu ile gözaltına alınmasını Cumhurbaşkanımıza bağlaması gündem olma çabası içinde giren birisinin bataklığa saplanmış hali gibi çırpınışıdır. Bu tek kelime ile ayıptır, densizliktir.” dedi.

Özen, şöyle konuştu: Hanımefendi özgürce, olabildiğince, Cumhurbaşkanımızı eleştirebiliyor, hakaret de edebiliyor , kimse ona bir şey demiyor. Yalan beyanla ben Cumhurbaşkanını eleştirdim diye göz altına alındım deme cesaretini kendinde bulabiliyor. Örnek aldığınız demokrasinin beşiği denilen İngiltere ‘de kraliçe hakkında en ufak bir eleştiri yapın bakalım ne oluyor, ama Cumhurbaşkanımızı seviyesizce eleştirebiliyor.  Kendisinin tamamen farklı bir konu üzerinden göz altına alınmasında bir uygunsuzluk ve hukuksuzluk varsa zaten yetkili merciler gereğini yapacaktır. Valilikte konu ile ilgili soruşturma açıldığını açıklamıştır. Bu hanımefendi de yalancılar kervanına katılmıştır. Sanki hanımefendiyi tehdit eden oldu, sanki hanımefendiye rızkı biz veriyoruz diyen oldu, hiçbir AK Parti’li Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızdan korkmaz. O, milletinden aldığı güçle, milletinin vermiş olduğu idare teslimiyetiyle, milletine hizmetle yoluna  devam ediyor.  Recep Tayyip Erdoğan sevgi dili, kucaklayıcı siyaseti ,baba şefkati ,sadece AK Parti’de değil toplumun her kesiminde kabul görmüştür. Bunun ispatı da 2002 yılından bu yana yapılan her seçimde milletimiz kendisini baş tacı etmiştir. Acaba bu hanımefendi yalan beyanlarla, yalanı kendine iş edinmiş birilerinin dümen suyuna mı gitmektedir. Kim, dini , kitabı , Allah’ın emirlerini yok saydı, Sayın Cumhurbaşkanımızı eleştirirken yalan yanlış beyanlarla nefretini kusması kabul edilir cinsten değildir. İnsanda bir seviye olur, insanda bir vicdan olur.

 

 

CHP’DE SİYASET YAPSIN

 

İki lider, Cumhur ittifakının  paydaşı olarak Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ile BBP Genel Başkanı  Mustafa Destici  ülkemizin bekası ülke meseleleri ve dünya meselelerini birlikte uyum içinde yürütmektedirler.  Hanımefendinin iddia ettiği gibi kimse tek partili olmak zorunda değil. Onlar BBP ‘de siyaset yapıyor  biz de AK Parti’de. Eğer tek parti özlemi çekiyorsa hanımefendinin bulunduğu yer yanlıştır. O zaman milli şeflik dönemindeki gibi yani CHP ‘de siyaset yapmalıdır.

 

 

AK PARTİ’DE GÖREVİ OLMADI

 

 

Hanımefendi iddiasında yalanlarına bir yenisini daha ekleyerek 2002 yılında siyasete AK Parti’de başladığını  beyan etmiş, bazı yanlışlarını gördüğü içinde istifa ettiğini belirtmiş. Herkeste bir AK Parti düşmanlığı, ben önceden o, partideydim de, şimdi bu partiye geçtim primi yapma sevdası doğmuş. Başka bir partide siyaset yapmak için referansları AK Parti olmuş. Kim hangi partide siyaset yapıyorsa yapsın demokratik özgülüğünü istediği gibi kullanabilir. .Ancak  bu hanımefendi kayıtlarımızda 2013 yılında AK Parti’de Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına müracaatta bulunmuş, aday yapılmayınca 2014 yılında partideki üyeliği ,başka bir partiye üye olduğu için düşürülmüştür. İddia ettiği gibi ne 2002 yılında nede başka bir zaman diliminde AK Parti’de siyaset yapmamış, AK Parti’nin hiçbir kadrosunda görevde bulunmamıştır. Aday adaylığında, kısa dönem AK Parti macerası başlamadan bitmiş, birileri gibi aday yapılmayınca küstüm ben sana oyununu oynamıştır.” ORDU OLAY  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Akkuş voleybolda iddialıÖnceki Haber

Akkuş voleybolda iddialı

FINVER FINDIĞA İYİ GELDİSonraki Haber

FINVER FINDIĞA İYİ GELDİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar