Ordu
DOLAR12.369
EURO14.0093
ALTIN713.05

GÜLER SATIYOR ÇÜNKÜ İŞİ BİLMİYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜLER SATIYOR ÇÜNKÜ İŞİ BİLMİYOR
Abone ol
CHP’nin yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin kendisine ait taşınmazları birer birer satışa çıkardığını belirterek, “Bu iş bilmez belediye yönetimi, boşalan belediye kasasını doldurmak için gözünü kamu arazilerine dikmiştir. Bu yönetim, Ordu’yu parsel parsel satmaya niyetlenmiştir. Ordu’yu kimseye parsel parsel sattırmayacağız” dedi.

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, yaptığı açıklamada, Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne ait bazı taşınmazlar için alınan satış kararlarını eleştirdi. Torun, şunları söyledi:  “Saray iktidarı, Cumhuriyet’imizin tüm kazanımlarını birer birer satıyor, belediyeleri de onun izinden gidiyor. Halkın malını har vurup harman savuran yönetim anlayışının son örneğini, ne yazık ki Ordu ilimizde yaşıyoruz. Yıllardır Ordu’ya bir çivi bile çakmayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi kalkmış, Ordu halkının malını satmak için Belediye Meclisi’nden karar üstüne karar çıkarıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı, geçen ay, Durugöl yerleşkesindeki belediye hizmet binaları ve arazileri için satış yetkisi almıştı. Dünkü toplantıda ise Şahincili mahallemizdeki minibüs durağı ve otopark alanının satılması için yetki verildi. Bu kararı alanlara soruyorum: Siz, kimin malını kime satıyorsunuz?

“ORDU’YU PARSEL PARSEL SATTIRMAYACAĞIZ”

Bu iş bilmez belediye yönetimi, boşalan belediye kasasını doldurmak için gözünü kamu arazilerine dikmiştir. Bu yönetim, Ordu’yu parsel parsel satmaya niyetlenmiştir. Ancak milletimize söz veriyoruz: Biz, bu zihniyetin karşısında, halkımızın yanında olacağız. Ordu’yu kimseye parsel parsel sattırmayacağız. Ve hiç kimse de bu yönetime güvenip, vatandaşın malını yok pahasına almaya niyetlenmesin. İktidara geldiğimizde, bu satışların hesabını soracak, halktan çalınan ne varsa halkımıza iade edeceğiz.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
GAZETECİ MUSTAFA SEZER ŞELALESİÖnceki Haber

GAZETECİ MUSTAFA SEZER ŞELALESİ

ÖĞRENCİLER SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİNE YÖNLENDİRİLMELİSonraki Haber

ÖĞRENCİLER SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİNE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar