Ordu
DOLAR18.5524
EURO18.2425
ALTIN1008.2
reader

GÜLER VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜLER VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ
Abone ol
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in söz verdiği Gölköy, Gürgentepe, Mesudiye ve Aybastı’ya hizmet verecek olan asfalt plentinin kurulum çalışmaları tamamlandı.

Toplam yol ağı, Türkiye ortalamasının 4 katından fazla olan Ordu’da, ulaşım alanında yapılan yatırımlara bir yenisi daha eklendi.  Daha önce belediye envanterine kazandırılan asfalt plenti, taş ocağı ve iş makineleriyle kısa zamanda hızlı bir mesafe kaydeden Büyükşehir Belediyesi, Gölköy, Gürgentepe, Mesudiye ve Aybastı ilçelerinin kaderini değiştirecek yeni bir yatırıma daha imza attı.

 

Yol çalışmalarının daha sağlıklı, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmesi için başlatılan çalışmalar kapsamında, Gölköy ilçesine kazandırılan asfalt plentinin kurulumu tamamlandı. Tesiste üretilen sıcak asfaltlar yollarla buluşmaya başladı.

 

 

GÜLER SÖZ VERMİŞTİ    

        

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, geçtiğimiz aylarda yaptığı Gölköy ilçesi ziyaretinde, ilçeye asfalt plenti kurulacağını müjdelemişti. Başkan Güler’in talimatıyla başlayan çalışmalar sonrası, bölgeye asfalt plenti kazandırılması için harekete geçildi. Büyükşehir Belediyesi’nin 2020 yılında yeni bir asfalt plenti almasıyla birlikte Kayabaşı Mahallesi’nde yer alan mevcut plent bakıma alındı. Ankara’da yapılan revizyon sonrası, modernize edilen ve üretim kapasitesi arttırılan plentin Gölköy ilçesine kurulmasına karar verildi.

 

İŞLER HIZLANACAK, TASARRUF SAĞLANACAK

 

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin başlattığı çalışmalar sonrası yeni plentin kurulumu tamamlandı. Tesis üretime geçti. İlk asfalt ise Gürgentepe Tikenlice ve Gölköy Süleymaniye yolu ile buluştu.

 

ÇEVRE İLÇELERE DE HİZMET VERECEK

 

Gölköy ilçesinde kurulan plent, zorlu coğrafyada Gürgentepe, Mesudiye ve Aybastı ilçelerine de hizmet verecek. Bölgede kurulan plentle birlikte hem zamandan hem de maliyet olarak tasarruf sağlanmış olacak. ORDU OLAY  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BUGÜN İZMİR VE ANTALYA’YA UÇMAYA BAŞLIYORUZÖnceki Haber

BUGÜN İZMİR VE ANTALYA’YA UÇMAYA BAŞLIYO...

BU FİYATIN GEREKÇELERİ ÜRETİCİYE AÇIKLANMALISonraki Haber

BU FİYATIN GEREKÇELERİ ÜRETİCİYE AÇIKLAN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar