VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR18.1091
EURO18.2174
ALTIN1016.7
reader

GÜLYALI’DA BETON YOL VAR ULAŞIM ÇİLESİ YOK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜLYALI’DA BETON YOL VAR ULAŞIM ÇİLESİ YOK
Abone ol
2021 yılı beton yol programı kapsamında birçok sorunlu güzergâhı problem olmakta çıkaran Gülyalı Belediyesi, Mustafalı mahallesinin Kadılı sokak yolunda başlattığı beton yol çalışmalarını tamamlayarak kullanıma sundu.

Uzun bir güzergâha sahip Kadılı sokakta ciddi bir yol probleminin olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Kangren haline gelmiş sorunlarını geride bırakan bir Gülyalı, derman belediyeciliğini vatandaşına sunan bir Gülyalı Belediyesi var. Nitekim 5 yıllık hizmet sürecinin 3. yılına girdiğimiz bu dönemde yatırımlarımızla vatandaşlarımızın yüzlerini güldürüyoruz. İlçemizin yol sorunu bakımından en sıkıntılı bölgelerinden biri olan yaklaşık 70 hanenin bulunduğu Kadılı sokaktaki çalışmalarımızı tamamlamanın, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Burada oldukça kapsamlı bir çalışma yürüttük. Her şeyden önce oldukça dar bir yapıya sahip yolumuzu vatandaşlarımızın da desteğiyle genişlettik. İki aracın dahi yan yana geçiş sağlayamadığı sokağımızda rahatlıkla iki aracın geçişini sağlayacak genişliğe ulaştık. Su giderleri bulunmayan noktalara koruge borular yerleştirdik. Sağlam alt yapısıyla ve geniş üst yapısıyla birlikte uzun ömürlü, konforlu bir güzergâhı mahallemize kazandırdık. Hasretle bu günleri bekleyen hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

4 MAHALLEYE HİZMET EDEN SOKAKTA YÜZLER GÜLÜYOR

Yaklaşık 1 kilometrelik uzunluğa sahip yolun önemine de değinen Başkan Tepe, “Mustafalı mahallemizle birlikte Hoşköy, Ayrılık ve Alibey mahallelerimize de hizmet eden Kadılı sokağımız sağlam alt yapısıyla daha sık kullanılan ana arter bir yol konumuna ulaştı. 4 mahalleye hizmet eden bağlantı yolumuz vatandaşlarımıza ulaşım konusunda büyük bir alternatif sağlamış oldu” dedi. ORDU OLAY

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İŞTE OSKİ’NİN 2021 AMEL DEFTERİÖnceki Haber

İŞTE OSKİ’NİN 2021 AMEL DEFTERİ

ORDU’DA DA E-İMZA UYGULAMASI BAŞLADISonraki Haber

ORDU’DA DA E-İMZA UYGULAMASI BAŞLADI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar