Ordu
DOLAR9.6262
EURO11.2044
ALTIN555.21

GÜLYALI’DA GENÇLİK VE SPOR HAMLESİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜLYALI’DA GENÇLİK VE SPOR HAMLESİ
Abone ol
Geçtiğimiz hafta Ordu’yu ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, belediye başkanlarıyla yaptığı görüşme sonrasında önemli yatırım müjdeleri verdi. Gülyalı Belediyesi olarak sunulan dosya neticesinde Gençlik, Kapalı Spor Salonu ve Sentetik Çim Saha yatırımları için Bakan Kasapoğlu söz verdi.

Bakan Kasapoğlu’na Sunulan Dosya Sonrası Çalışmalar Başladı

Bakan Kasapoğlu’nun 19 ilçeye Gençlik Merkezi sözünü verdiğini hatırlatan Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Bakanlık yatırım konusunda belediyelerden yer gösterilmesini istiyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle bu konuda yazışmaları başlatmıştık. Gülyalı Belediyesi olarak hazırladığımız dosyada Ürümbey Mahallemizde mülkiyeti belediyemize ait olan 7720 m2’lik alanın tahsisi için hazır olduğumuzu belirttik. Bu alana bir Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonu için söz aldık. Turnasuyu Mahallemizde imar değişikliği için uzun süredir Büyükşehir Belediyemizle çalışmalarını yürüttüğümüz 7003 m2 alan için de Sentetik Çim Saha sözünü aldık. Bu üç yatırımla Gülyalı’da sportif faaliyetler alanında önemli bir tesisleşmeye gitmiş olacağız. Turnasuyu Mahallemizdeki yatırımla Gülyalı Turnasuyuspor’umuza sözünü vermiş olduğumuz saha yatırımı da gerçekleşmiş olacak.” dedi.

 

BAŞKAN TEPE’DEN TEŞEKKÜR

 

Gülyalı’ya gerçekleşecek yatırımlar konusunda konuşan Başkan Tepe, “Sayın bakanımızın verdiği söz doğrultusunda çalışmalara başladık. Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne gerekli talimatları verdim. Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum. Ayrıca Ordu Valimiz Sn. Tuncay Sonel beye de teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği Gülyalı ziyaretinde kendisine konuyu arz etmiştik. Bu anlamda özel ilgi gösterdi. Yatırımların takipçisi olacağız. Gençlerimize ve spora ilgili vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KABATAŞ’TA FACİADAN DÖNÜLDÜÖnceki Haber

KABATAŞ’TA FACİADAN DÖNÜLDÜ

ORDU’DA KONUT SATIŞI YÜZDE 21 DÜŞTÜSonraki Haber

ORDU’DA KONUT SATIŞI YÜZDE 21 DÜŞTÜ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar