Ordu
DOLAR13.6348
EURO15.495
ALTIN782.38

GÜRAKS TURKCELL KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİ YENİ YERİNDE

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜRAKS TURKCELL KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİ YENİ YERİNDE
Abone ol
Güraks Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi (KÇM),  Akyazı Mahallesi Ahmet Cemal Mağden Caddesi’ndeki yeni yerinde hizmete girdi. 

Güraks Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi (KÇM), arık sizlere daha yakın.  Kurumsal iletişim ihtiyaçları için hizmet veren çözüm merkezi, Akyazı Mahallesi Ahmet Cemal Mağden Caddesi No:8/A adresindeki yeni yerinde hizmete girdi. 

 

KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİNDE NELER VAR?

 

-Anlaşmalı akaryakıt istasyonu ile yüzde 10 indirmli yakıt temini.

 

-Elektirik tedariği için Turkcell ile anlaşma yapılırsa yüzde 10 indirim.

 

 1)Turkcell veri merkezlerine internet üzerinden sunucu ve bilgisayarlarınızı güvenli olarak yedekleyebilirsiniz.

Turkcell bulut PC yedekleme servisi ,önemli ve kritik gördüğünüz verileriniz için güvenli bir ortam sağlayarak yedekleme ihtiyaclarınızı karsılamaktadır. 

 

2) Sanal sunucu servisi ,sunucu ihtiyacınızı fiziksel yerine sanallaştırarak daha uygun maliyetle sağladığımız bir servistir.

Turkcell Yeni nesil Sanal Sunucu hizmeti ile ,güvenli,ölçeklenebilir sunucuları self-servis yönetim platformu ile kullanabilirsiniz.

 

3)Turkcell Bulut 

Neden Turkcell Bulut ?

Turkcell güvenirliğini ve müşteri odağını bulut hizmetlerine taşıyoruz.

 

Kesintisiz Hizmet;

7/24 kesintisiz hizmetimizi 7 farklı veri merkezi ile beraber sağlıyoruz.

 

Sınırsız ağ;

Fiber altyapısı ile Türkiye’nin her noktasına kesintisiz internet imkanı.

 

3) Sistem Entegrasyon hizmetleri.

Bilgi teknolojileri Alt yapısını oluşturan donanım,yazılım,ve /veya servislerin daha verimli kullanılması için anahtar teslim projeler ve sistem iyileştirmeleri adına müşterilerin iş süreçleri  ve iş sürekliliğine bağlı olarak gerekli projelendirmeler yapılmaktadır.Tek ve çok lokasyonlu müşteriler için uygulamalar ,sistem altyapıları,networkaltyapıları analiz edilip gerekli projelendirme yapılmaktadır.

 

4) 5651 Loglama nedir?

 Çalışanların internet erişimini sağlayan tüm kurumlar kanun kapsamında toplu kullanım sağlayıcı olarak değerlendirilir.Bu nedenle kurumlar ,internet erişim kayıtlarını ve iç ıp kayıtlarını tutmak ve içerik engelleme yazılımları kullanmak gibi sorumluluklarını yerine getirmekle yükümlüdür.

Turkcell Superonline 5661 Loglama Hizmeti ,alınması gereken tüm logların merkezi bir noktaya toplanmasını  ve kanunda belirtilen bilgilerin doğruluğunu ,bütünlüğünü ve oluşacak olan verinin dosya bütünlük değeri olan HASH bilgisinin zaman damgası ile saklanmasını ve gizliliğinin temin edilmesini sağlar.

 

5) Turkcell veri merkezi

Turkiye’nin enbüyük veri merkezi ve bulut işletmecisi olarak ; dünya standartlarında güvenriliği uluslar arası sertifikalarla kanıtlamıs Turkcell veri merkezi hizmetlerimizle tanışın.

 

6) Turkcell e-şirket

Turkcell E –şirket iş uygulamaları (Muhasebe,e şirket destek) ve E dönüşüm (E fatura-E arşiv fatura,e defter ,e irsaliye ,E bilet ,E sim ,E –MM ) kavramlarında çeşitli bulut tabanlı çözümler bulunmaktadır.

Turkcell e şirket platformundaki çözümler zaman ,mekan ve cihaz gereksinimi duymadan internete bağlı tüm cihazlarla özgürce kullanılabilir.

Turkcell e şirket  müşterileri versiyon yenileme ,donanım yatırımı ,bakım vb .ek maliyetler ile karşılaşamaz.

 

7) Turkcell Tek ofis Nedir?

Turkcell Tek ofis geleneksel telefon santralinin tüm özelliklerine sahip olacağınız  bulut tabanlı yeni nesil telefon santral hizmetidir.Geleneksel santral hizmetlerininin (Şirket karşılamam anonsu ,kısa kocla arama,cağrı tranferi vb)

Yanı sıra PC ve mobil telefonlara yüklenen Softclient uygulaması ile sabit/Mobil telefon için tek numara kullanımı ,çalışanların sesli/ video görüşme konferans yapması ve anlık mesajlaşma özellikleri deneyimini beraber sunmaktadır.

 

8) Mesaj üssü

Müşterilerinize kişisel yada toplu kampanya ,kutlama vb mesaj gönderim platformu.

 

9) Superbox taşınabilir internet hizmeti.

 

10) Kurumsal mobil hat hizmetleri.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KAÇAK KAZICILAR SUÇÜSTÜ YAKALANDIÖnceki Haber

KAÇAK KAZICILAR SUÇÜSTÜ YAKALANDI

KABADÜZ’ÜN COĞRAFİ İŞARETLİ PANCARI ORTAR’DA   Sonraki Haber

KABADÜZ’ÜN COĞRAFİ İŞARETLİ PANCARI ORTA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar