Ordu
DOLAR13.7186
EURO15.5393
ALTIN786.53

GÜRGENTEPE BELEDİYESİ TÜRKİYE GÜNDEMİNDE

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜRGENTEPE BELEDİYESİ TÜRKİYE GÜNDEMİNDE
Abone ol
Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin’in, sendikadan çıkmasını istediği şehit yakını bir belediye çalışanıyla arasında geçen konuşma Türkiye gündemine girdi.

İki sene önce makam odasında yaşanılan olayın planlanan bir kumpas olduğunu söyleyen Gürgentepe Belediye Başkanı Şahin, şunları söyledi: Aslında söylenecek çok fazla bir şey yok. Bana yapılmış bir komplo olayıdır bu. Belediye çalışanlarının, sendikacıların ve bazı gazeteci olanların bize huzur vermek istemeyenlerin yapmış oldukları bir oyun. Olaya karışan kadının direk kendisi şehit yakını değil, eşinin kardeşi şehit oldu. Yakınlığı bu şekildedir. Bu bana yapılan açık bir kumpastır. Zaten konu yargıya da taşındı. Önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili olarak gerekli açıklamayı yapacağım. Bu olayda nasıl bir haksızlığa ya da komploya uğradığımı ve bilhassa kadının kendisinin belediye çalışanı olarak bir belediye başkanına karşı davet edilmeden odaya girmesi zaten yapılan bir komplonun hazırlığı olduğunu gösteriyor. Belediyenin kamerasından canlı sesli görüntü aldığından benim bir haberim yok. Odadaki kameranın daha önceki belediye başkanı zamanından kurulmuş. Daha sonra ben o odayı değiştirdim. Bana yapılmış açık bir kumpastır. Orada kayıtta olan kamera sesli çalışan bir kamera değil. Ve kaldı ki orada kadınla aramızda ses var. Kadın tam anlamıyla hazırlıklı bir şekilde gelmiş. Daha önce zaten odadakiler bana hakaret yapıyordu. Onlar sendikanın emrinde gezerek bana böyle bir oyun düzenlediler. Sendikayı bahane edip durdukları halde ben istifa edip etmediklerini sordum. Odada istifa edecek misiniz sorusunu sorduğumda etmeyeceğiz dediler. Ben de yapacak bir şey yok. Odadan çıkabilirsiniz dedim. Orada kadın doldurularak odama kadar getirilmiş. Ne istiyorsunuz dediğimde bir şey istemiyorlar ama asıl istediklerini de söylemiyorlar. Bir başkan olarak siz benim dediğimi yapın, beni dinleyin diyorum. İşinize gelin, işinize bakın dediğimde bana “sende buralardan gideceksin” dediler. Dışarıda dedikodu yapanlar zaten kendileri”

ODAMA SES KAYITLARI İLE GELMİŞLER

Bu yaşanılan olay iki sene önceki olay. Görüntüdeki ses orijinal ses değil. Odadaki bayanlar üzerlerinde bir telefon ses kaydı ya da ses kayıt cihazıyla görüntüyü birleştirerek yapıldığı apaçık ortada. Dinlenilen görüntüde dikkat ederseniz sürtünmeler var. Kadın dışarı çıktığı halde görüntüde sürtünmeler devam ediyor. Ben onları defalarca uyardım. Burada dedikodu yapmayın huzursuzluk yapmayın defalarca söyledim. Ben söylediğim halde bunlar birilerinin ağzıyla dedikoduya devam etti.

BU OLAYIN ŞEHİTLİKLE VEYA ŞEHİT YAKINLIĞIYLA BİR İLGİSİ YOK

Yaşanılan olayın şehitlikle veya şehit yakınlığıyla ilgili değil. Şehitliğe hassas olduğumu herkesin bilir. Zaten Lütfü Türkkan olayında bundan bir şey çıkmayacağını bildikleri ve artık haberin kendileri olduğunu bildikleri için bunu bu zaman kadar bir şey yapmadılar. Ama bu sıralarda İyi Parti milletvekilinin yapmış olduğu bu olaydan dolayı bunu da peşinden servis ederek bundan bir şey çıkarabiliriz diye direk benim şehit veya şehitlikle ilgili olarak hassasiyetimi bildikleri için bu komployu düzenlediler. Bu olayın şehitlikle veya şehit yakınlığıyla bir ilgisi yok. Sadece belediyede çıkarılan huzursuzluklarda bilhassa belediye başkanı olduğum halde bana iftiracısın ve yalancısın diyecek kadar böyle doldurularak buraya getirilmiş.” ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
BU İKTİDARIN ÜLKEYE VEREBİLECEK BİR ŞEYİ KALMADI Önceki Haber

BU İKTİDARIN ÜLKEYE VEREBİLECEK BİR ŞEYİ...

O KORKUNÇ AN KAMERADA!Sonraki Haber

O KORKUNÇ AN KAMERADA!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar