VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR18.095
EURO18.1977
ALTIN1015.3
reader

HAFTADA 1 SEFER OLSUN KONULAMAZ MI? 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HAFTADA 1 SEFER OLSUN KONULAMAZ MI? 
Abone ol
Kıbrıs’ta okuyan öğrenci ve velileri aktarmalı uçuşların eziyet olduğunu, Kıbrıs’a Ordu-Giresun Havaalanı’ndan direk uçmak istediklerini söyleyerek yetkililere çağrı yaptı. 

Öğrenci ve Veliler Kıbrıs’a Direkt Uçmak İstiyor

Önümüzdeki aylarda açılacak olan üniversitelerden Kıbrıs’ta okuyan öğrenci ve veliler Ordu-Giresun Havaalanı’ndan Kıbrıs’a direk uçuş  olmadığı için  Ordu-Giresun Havaalanı’na  uçak seferlerinin  konulmasını  istedi.  Öğrenci ve veliler yetkililere seslendi:

ÇOK MAĞDURUZ

Cem Ceceloğlu  (24): Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği okuyorum. Kıbrıs’a direk uçak seferlerinin olmaması bizi çok mağdur etmektedir. Ordu-Giresun Havaalanı’ndan Kıbrıs’a direk uçuşlar olmadığı gibi bizlere yakın olan Trabzon ve Samsun Havaalanlarından da direk uçuşlar yok. Bir öğrenci olarak mağduriyet yaşamaktayız. Bir an evvel haftada birde olsa direk sefer istiyoruz.

 

YÜZLERCE ÖĞRENCİ VAR

Zülal Doğruca (22): Kıbrıs’ta eczacılık fakültesinde okuyorum. Kıbrıs’a direk uçak seferlerinin olmaması nedeniyle tüm öğrenciler gibi bende mağduriyet yaşıyorum. Yolcu sayısının yetersizliği bahane gösteriliyor. Kıbrıs’ta okuyan ve yaşayan yüzlerce öğrenci ve veli var. Seferler başlasın bak o zaman yolcu yetersiz mi?

HAFTADA BİR UÇAK OLSUN

Avni Güven (24): Kıbrıs’ta ekonomi okuyorum. Gerçekten Kıbrıs gibi yolcu potansiyelinin çok olduğu bir yere uçuşların Ordu-Giresun Havaalanı’ndan olmaması  üzücü. Hem velilerimiz hem de bizler bu konuda mağduriyet yaşıyoruz. Hatta Kıbrıs’a direk uçuşların neden konulmadığını da anlamış değilim. Yetkililere sesleniyorum. Bu durumun yeniden gözden geçirilerek haftada bir gün direk uçuşların sağlanmasını istiyorum.

 

DİKKATE ALINMIYOR MUYUZ

Sevda Ermek (54): 15 yıldır Kıbrıs’ta oturuyorum. Bende bir öğrenci velisi olarak hem çocuğum adına hem de kendi adıma direk seferlerin olmaması nedeniyle üzülüyorum. Ara sıra memlekete gitmek istiyoruz inan ki gidiş geliş bir eziyet. O kadar Kıbrıs’ta okuyan öğrenci ile yaşayan insan var hiç bunlar dikkate alınmıyor mu anlamış değilim. Zaman kaybetmeden  ben de direk uçuşların başlamasını istiyorum.

PAHALI VE BIKTIRICI

Celal Ceceloğlu (56): Öğrenci velisiyim. Zaman zaman Kıbrıs’a öğrencimizin  yanına gidiyorum. Aktarmalı uçuşlardan  öğrenciler gibi ben de memnun değilim. Açıkçası  öğrenciler başta olmak üzere mağduriyet yaşıyoruz. Hem pahalı hem de bıktırıcı bir yolculuk oluyor. Biran evvel durum düzeltilerek Ordu-Giresin Havaalanı’na haftada bir sefer konulmalı:

 

Özel Haber: Muharrem Göç


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
 ORDU’DA 1.000.000’UNCU AŞI YAPILDIÖnceki Haber

 ORDU’DA 1.000.000’UNCU AŞI YAPILDI

AKKUŞ’UN GELECEĞİ EKOTURİZMLE CANLANACAKSonraki Haber

AKKUŞ’UN GELECEĞİ EKOTURİZMLE CANLANACAK

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar