Ordu
DOLAR13.6393
EURO15.4811
ALTIN781.93

HALK GÜNÜNE İSTEMEK İÇİN DEĞİL TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN GELDİ 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HALK GÜNÜNE İSTEMEK İÇİN DEĞİL TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN GELDİ 
Abone ol
Vali Tuncay Sonel, Orduluların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmelerini sağlamak amacıyla, düzenlediği "Halk Günü" toplantılarını sürdürüyor.

Valilik toplantı salonunda, pandemi tedbirlerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlara tek tek söz vererek onların talep, istek ve sıkıntılarını dinleyen, notlar alan  ve kendisine iletilen sorunlara çözüm üreten Vali Sonel,  toplantıya katılan il müdürlerine de  talimatlar vererek vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşturulmasını istedi.

"Halk Günü" toplantısında  181 Orduluyu tek tek dinleyen Vali Tuncay Sonel, “Düzenlediğimiz halk günü toplantılarıyla vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu sorun, şikayet ve taleplerine ilgili kurum müdürü arkadaşlarımızla birlikte  anında çözüm bulmaya çalışarak, toplumun tüm kesimine ulaşabilmeyi  amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın mutlu bir şekilde Valiliğimizden ayrılmasını arzu ediyoruz“ dedi.

TEŞEKKÜR İÇİN GELDİ

Ordu Üniversitesi Tarih Bölümü Öğrencisi Büşra Ardıç ise halk günü toplantısına Vali Tuncay Sonel’e teşekkür etmek için geldi. Ülkemizin çeşitli illerinden Ordu’ya gelip de yurt çıkmayan ya da yedekte olan, ev bulamayan öğrencilerin konaklama sorunları çözülünceye kadar Ordu Valiliğince anlaşma yapılan  otellerde geçici olarak misafir edilen öğrencilerden bir tanesi olan Büşra Ardıç, Kayseri’den geldiği Ordu’da gösterdiği yakın ilgi ve destek dolayısıyla Vali Sonel’e teşekkürlerini sundu. “Sayın Valimiz Tuncay Sonel’in biz üniversite öğrencilerini düşünüp kalacak yer ayarlamasına çok mutlu oldum. Bizlere yurt imkanı sağladığı için kendisiyle hem tanışmak, hem de teşekkürlerimi iletmek istedim” diye konuştu.

“Ordu Valiliği olarak otellerimizle anlaştık, öğrencilerimize ev sahipliği yapmaya çalıştık” diyen Vali Tuncay Sonel, “Devletimizin şefkati ve merhameti genç kardeşlerimize gösteriliyor. Yurt çıkıncaya ya da ev buluncaya kadar 480 öğrencimize Valiliğimizin misafiri olarak temiz ve salgın şartlarına uygun bir ortamda kalma imkanı sağladık. Büşra kızımız nezdinde tüm öğrenci kadeşlerime ben de teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
FINDIK İÇİN HÜKÜMETE ACİL ÇAĞRIÖnceki Haber

FINDIK İÇİN HÜKÜMETE ACİL ÇAĞRI

ÜNYE’YE ÖZGÜ ÜRÜNLER YÖREX’DESonraki Haber

ÜNYE’YE ÖZGÜ ÜRÜNLER YÖREX’DE

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar