Ordu
DOLAR16.861
EURO17.6081
ALTIN980.51
reader

HALK GÜNÜNE İSTEMEK İÇİN DEĞİL TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN GELDİ 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HALK GÜNÜNE İSTEMEK İÇİN DEĞİL TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN GELDİ 
Abone ol
Vali Tuncay Sonel, Orduluların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmelerini sağlamak amacıyla, düzenlediği "Halk Günü" toplantılarını sürdürüyor.

Valilik toplantı salonunda, pandemi tedbirlerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlara tek tek söz vererek onların talep, istek ve sıkıntılarını dinleyen, notlar alan  ve kendisine iletilen sorunlara çözüm üreten Vali Sonel,  toplantıya katılan il müdürlerine de  talimatlar vererek vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşturulmasını istedi.

"Halk Günü" toplantısında  181 Orduluyu tek tek dinleyen Vali Tuncay Sonel, “Düzenlediğimiz halk günü toplantılarıyla vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu sorun, şikayet ve taleplerine ilgili kurum müdürü arkadaşlarımızla birlikte  anında çözüm bulmaya çalışarak, toplumun tüm kesimine ulaşabilmeyi  amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın mutlu bir şekilde Valiliğimizden ayrılmasını arzu ediyoruz“ dedi.

TEŞEKKÜR İÇİN GELDİ

Ordu Üniversitesi Tarih Bölümü Öğrencisi Büşra Ardıç ise halk günü toplantısına Vali Tuncay Sonel’e teşekkür etmek için geldi. Ülkemizin çeşitli illerinden Ordu’ya gelip de yurt çıkmayan ya da yedekte olan, ev bulamayan öğrencilerin konaklama sorunları çözülünceye kadar Ordu Valiliğince anlaşma yapılan  otellerde geçici olarak misafir edilen öğrencilerden bir tanesi olan Büşra Ardıç, Kayseri’den geldiği Ordu’da gösterdiği yakın ilgi ve destek dolayısıyla Vali Sonel’e teşekkürlerini sundu. “Sayın Valimiz Tuncay Sonel’in biz üniversite öğrencilerini düşünüp kalacak yer ayarlamasına çok mutlu oldum. Bizlere yurt imkanı sağladığı için kendisiyle hem tanışmak, hem de teşekkürlerimi iletmek istedim” diye konuştu.

“Ordu Valiliği olarak otellerimizle anlaştık, öğrencilerimize ev sahipliği yapmaya çalıştık” diyen Vali Tuncay Sonel, “Devletimizin şefkati ve merhameti genç kardeşlerimize gösteriliyor. Yurt çıkıncaya ya da ev buluncaya kadar 480 öğrencimize Valiliğimizin misafiri olarak temiz ve salgın şartlarına uygun bir ortamda kalma imkanı sağladık. Büşra kızımız nezdinde tüm öğrenci kadeşlerime ben de teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
FINDIK İÇİN HÜKÜMETE ACİL ÇAĞRIÖnceki Haber

FINDIK İÇİN HÜKÜMETE ACİL ÇAĞRI

ÜNYE’YE ÖZGÜ ÜRÜNLER YÖREX’DESonraki Haber

ÜNYE’YE ÖZGÜ ÜRÜNLER YÖREX’DE

Yorum Yazın

DURUGÖL’ÜN TAMAMININ KURTARILMASINI İSTİYORUZ
VALİ SONEL ŞEHİT AİLELERİ İLE GAZİLERİ UNUTMADI
Ihlamur ağacından düşen kişi öldü
YİNE AKPINAR’DA KAZA!
DOMUZ ETİNDE VERGİYİ İNDİRECEĞİNE AKARYAKITTA İNDİR
BİRİ BİZİ ALDATIYOR!
AK PARTİ ALIN TERİNE DEĞER VERİR
VALİLİK ESKİ VE GÜZEL GÜNLERİNE DÖNECEK
MAHKEME OBB’YE DENİZİ DOLDURAMAZSIN DEDİ
PERŞEMBE’NİN TADI TUZU BURADA
ÇAMBAŞI YAYLASI’NIN CAZİBESİ ARTTI
FATSA ADASI DOĞAL KALMALIDIR
ŞAMPİYON ALTINORDU ZABITA
ORDU KAMPI MADALYA GETİRDİ
ÖZBEKİSTAN’DAN ŞAMPİYONLUK GELDİ
ORDUSPOR 1967 TRANSFERE HIZ VERDİ
NE DURUGÖL’Ü KURTARABİLDİ NE DE NAMUSUNU KORUYABİLDİ
LGS’DE TAM PUAN ALDILAR
ALTINORDU KARA GÜNÜDE BARTIN’IN YANINDA
SAYIŞTAY’A 3 YENİ ORDULU ÜYE

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar