Ordu
DOLAR13.5564
EURO15.4474
ALTIN790.09
reader

HASTANE İNŞAATI 2023’E KADAR BİTECEK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HASTANE İNŞAATI 2023’E KADAR BİTECEK
Abone ol
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, yapımı süren Ordu Şehir Hastanesine ilişkin, "Ümit ediyoruz, Allah sağlık afiyet verirse en kısa zamanda, 2023'ü de bulmadan bu hastanenin açılması ve milletimize hizmet etmesi imkanına kavuşacağız. Ordu için hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Kurtulmuş, Altınordu’da yapımı süren Ordu Şehir Hastanesinin şantiyesinde yaptığı konuşmada, yatırımları yerinde görmek ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ordu'ya gelmekten memnuniyet duyduğunu söyledi.

Ordu Şehir Hastanesinin, proje aşaması ve öncesinden yakın takip ettikleri bir proje olduğunu belirten Kurtulmuş, "Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde çok şükür bugün bu noktaya kadar gelmiş olan Ordu'muz için hayati projelerden birisidir. Ümit ediyoruz, Allah sağlık afiyet verirse en kısa zamanda, 2023'ü de bulmadan bu hastanenin açılması ve milletimize hizmet etmesi imkanına kavuşacağız. Ordu için hayırlı uğurlu olsun." diye konuştu.

Kurtulmuş, burada gerçekten kelimenin tam anlamıyla hummalı bir çalışma sürdürüldüğüne işaret ederek, yeri itibarıyla üniversitenin hemen yanında olması, yeni yapılacak, bitirilecek olan Çevre Yolu'nun da hemen kıyısında olması dolayısıyla bu lokasyonun, Ordu için çok hayırlı ve doğru bir tespit olduğunu kaydetti.

Türkiye'nin özellikle salgın sırasında yaşamış olduğu sağlık alanındaki tecrübenin hem ülke için bir övünç vesilesi hem de dünyada örnek bir çalışma olduğunu vurgulayan Kurtulmuş, "Bir taraftan şehir hastaneleri, diğer taraftan şehirlerimize hızlı bir şekilde kazandırılan pandemi hastaneleri vasıtasıyla Türkiye birinci, ikinci, üçüncü dalga gelen o bütün pandemiyle ilgili dalgalarla başa çıkabilme becerisini gösterebilmiş ender ülkelerden birisidir." ifadesini kullandı.

Kurtulmuş, sağlık hizmeti görmek isteyen hiçbir vatandaşın kapıdan çevrilmediğine dikkati çekerek, burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yıllar evvel ortaya koyduğu vizyonla şehir hastaneleri projelerinin, ne kadar önemli ve hayati olduğunun bir kere daha anlaşıldığını aktardı.

Numan Kurtulmuş, hastane inşaatını inceledikten sonra ziyaret ettiği Ordu Çevre Yolu şantiyesinde de çalışmalar hakkında bilgi aldı. AA


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SARAYIMIZDA 3, 5, 6 MAAŞ ALAN ÇOK DEĞERLİ BÜROKRATLARIMIZ VAR!Önceki Haber

SARAYIMIZDA 3, 5, 6 MAAŞ ALAN ÇOK DEĞERL...

DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI KIRAN GENÇLERLE BULUŞTUSonraki Haber

DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI KIRAN GENÇLER...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar