Ordu
DOLAR13.7186
EURO15.5393
ALTIN786.53

HER 100 GÜLYALIDAN 74’Ü BAŞKANDAN MEMNUN

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HER 100 GÜLYALIDAN 74’Ü BAŞKANDAN MEMNUN
Abone ol
Geride kalan 2 yıllık süreçte Gülyalı Belediyesinin ve Belediye Başkanı Ulaş Tepe’nin hizmet performansını değerlendirmek için Memnuniyet Anketi çalışması gerçekleştirildi. 1-4 Nisan 2021 tarihleri arasında 13 mahallenin tamamında geniş bir örneklem üzerinde yüz yüze gerçekleştirilen anketin sonuçları açıklandı. Anket sonucuna göre, “Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’nin çalışmalarından memnun musunuz?” sorusuna “Evet, memnunum” diyenlerin oranı yüzde 74, 3 çıktı.

YENİ NESİL BELEDİYECİLİĞİ UYGULUYORUZ

 

Halkçı, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla belediye çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Başkan Tepe, “Belediye Meclisi Toplantılarımızı halka açık yapan ve halkın ayağına götüren bir belediyeyiz. Toplantılarımız canlı yayınla sosyal medyadan yayınlanıyor. Şeffaflık anlayışımız, vatandaşımızda adalet duygusunu geliştiriyor. Hizmetlerimizde siyaset üstü anlayışla ihtiyaç ve çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çöp toplamanın, yol yapmanın dışında yeni nesil belediyeciliği halkımızla buluşturuyoruz. Engelli bireyleri ve aileleri ön plana alan, kadına değer veren ve üretime katılımını teşvik eden, çocukların gelişimini önemseyen, zorlu süreçlerde toplumda dayanışma ve birlikteliği geliştirici uygulamalarla her kesime hitap eden bir anlayışı ortaya koyuyoruz.

 

BU ORAN DEĞİŞİMİN YANSIMASI

 

Anketle ilgili oranı değerlendiren Başkan Tepe, “Göreve başladığımız günden bu yana Gülyalı Belediyesi’nin hizmet kalitesinde büyük bir değişim ortaya koyduk. E-belediyecilik uygulamaları, web tapu, online işlemlerle birçok hizmeti çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde internet ortamına taşıdık. Vatandaşlarımızın sorunlarını belediyeye gelmeden anında bildirme ve çözüme kavuşturmak için iletişim hatlarımızı ve sosyal medya uygulamalarımızı etkin bir şekilde hizmete sunduk. 13 mahallede yürüttüğümüz çalışmaları kamuoyuyla paylaşmaya özen gösteriyoruz. Vatandaş, Gülyalı Belediyesi’nin elindeki imkânlarla kötüyü iyiye, iyiyi güzele, güzeli mükemmele çevirmek için canla başla çalıştığını görüyor.” dedi.

 

HEYECANIMIZI ARTIRARAK ÇALIŞIYORUZ

 

Yüksek bir oradan çalışmalarımızın vatandaşlarımızdaki karşılığını görmek mutluluk verici olduğunun altını çizen Başkan Tepe, “Bu oranın gerçek sahibi Gülyalılılardır. Gülyalılı hemşehrilerim başta olmak üzere başarılı performansları için belediye personellerimize, belediye meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Onların bizlere olan güvenini boşa çıkarmamak adına, ‘Yüz Güldüren Belediye’ sloganıyla yüzde 100 memnuniyet hedefiyle, ilk günkü heyecanımızdan bir şey kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz.” diye konuştu. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇALIŞMAMIZI YÜZDE 100 TAMAMLADIK SEÇİMLERE HAZIRIZÖnceki Haber

ÇALIŞMAMIZI YÜZDE 100 TAMAMLADIK SEÇİMLE...

TARİHİ DEĞER YOK OLMASINSonraki Haber

TARİHİ DEĞER YOK OLMASIN

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar