Ordu
DOLAR18.8127
EURO20.5734
ALTIN1161.5

İKİ GENÇ BİRLİKTE KAÇTI AİLELERİ PERİŞAN

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İKİ GENÇ BİRLİKTE KAÇTI AİLELERİ PERİŞAN
Abone ol
Ordu’da 20 gündür kayıp olan Melis ve Tunahan’ın ailesi, korku ve endişe içerisinde çocuklarından haber bekliyorlar.

Altınordu’da yaşayan 19 yaşında iki genç Tunahan İncel ve Melis Aksu, 24 Aralık 2022 tarihinde, ailelerine bıraktıkları birer nottan sonra birlikte ortadan kayboldular. Melis Aksu’nun yüzde 52 oranında engelli olduğu öğrenildi.

Ailelerinin 20 gündür haber almak için umutla beklediği iki gençten henüz iz yok. Polis ve savcılığa kayıp başvurusunda bulunduklarını, ancak bu zamana kadar bir ize rastlanmadığını söyleyen Tunahan Genç’in babası Turan Genç, çocukların en son görüldüğü söylenen yer olan Kırıkkale’ye gittiğini ancak bir iz bulamadığını söyledi.

Çocuklarımızın başına kötü bir şey gelmesinden korktuklarını söyleyen baba Turan Genç, “Birbirlerini sevdiklerini ve bu nedenle kaçtıklarını düşünüyoruz. Sevmeseler kaçmazlardı ama bize birbirlerini sevdikleriyle ilgili hiç böyle bir şey demediler. Ben oğlumla arkadaş gibiydim. Biz neden sevgilerine karşı çıkalım ki? Hangi nedenle kaçtılar anlamadım. Benim oğlumun arkadaşı biliyormuş ama bize dememiş. 24 Aralık Cumartesi akşamı çocuklar kaçtı. Ben arkadaşını sıkıştırdım, ‘başlarına bir şey gelirse hesabını senden sorarım’ dedim. Ertesi gün beni aradı. ‘Abi bunlar Kırıkkale’ye gitti. Ev tuttu. Ondan sonra bende haber alamıyorum’ dedi. Bende buna dayanarak söylüyorum.”

KENDİ İSTEĞİMLE KAÇIYORUM

 Melis Aksu’nun Babası Enver Aksu’da kızının kendisine not yazarak gittiğini söyleyerek, “Kızımın tek gözü protez. Kekemeliği de var. 20 gün oluyor. Polise, savcılığa gittik ama ne bir haber var, nede bir iz var. Beni geçtim, annesini, ablalarını, kuzenlerini dahi aramamış. Hat ablasının üzerineydi. Dökümünde en son numarayı aradık. Bir otobüs firması çıktı. Oradaki kişi, çocukların Kırıkkale’de bir kavşakta otobüsten indiğini söyledi. Kızım bana yazdığı notta, ‘Baba ben seni çok seviyorum. Kendi isteğimle gidiyorum’ yazmış. Çocukların konuştuklarını, birbirlerini sevdiklerini kimseye söylemediler. Söyleseler biz neden karşı çıkalım ki? Ama birlikte kaçtıkları ortada. 24 Aralık’tan beri ikisinden de haber alamıyoruz. Tunahan’ın babası Kırıkkale’ye gitti. Sordu, araştırdı ama bir iz bulamadı.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 2
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÜNYE’DE İĞRENÇ OLAY! Önceki Haber

ÜNYE’DE İĞRENÇ OLAY! 

BİR AY ÖNCE KARACAOĞLAN'IN BİR SÖZÜNE MÜZİK YAZDIM REPERTUVARA GİRDİSonraki Haber

BİR AY ÖNCE KARACAOĞLAN'IN BİR SÖZÜNE MÜ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar