Ordu
DOLAR19.0846
EURO20.5538
ALTIN1211.7
NATURİMMUN

İYİ PARTİ BİRİNCİ PARTİ ÇIKACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ PARTİ BİRİNCİ PARTİ ÇIKACAK
Abone ol
İYİ Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Ekrem Şentürk, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde partisinin gerek Ordu’da gerekse ülke genelinde birinci parti olacağını iddia ederek, genel başkanı Meral Akşener’inde başbakan olacağı döneme artık sayılı günlerin kaldığını söyledi.

Şentürk, yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi: “Bugün o tek adam rejiminin getirdiği, her şeyin tek adamın iki dudağı arasında olduğu her şeyin teke bağlandığı, tuhaf tuhaf tariflerin olduğu bir Türkiye’nin olacağını gördük ve bu azirun ile birlikte biz 2017’de partimiz yoktu. Tek tek omuz omuza, her birimiz kendi cebimizden harcayarak hem Ordu’muz da hem de ülke genelinde milletimizin umutsuzluğunun ne hale geleceğini öngördük, hırsızlığın, liyakatsizliğin nasıl olacağını öngördük. Her birimiz öyle çalıştık ki, bu çalışmalarımızın meyvesini de İnşallah 14 Mayıs’ta sandıkta alan taraf biz olacağız. İYİ Partinin bu seçimde birinci parti olacağını hep birlikte göreceğiz.”

HEDEFİMİZ ATATÜRK VİZYONU

Hedefimiz Atatürk’ümüzün ortaya koyduğu  vizyonu 21. Yüzyıla taşımaktır. Milletimizin refahını, insanımızın geleceğini, gençlerimizin umudunu düşünmek, o nedenle milliyetçi olmak. Cumhuriyet değerlerimize inanmak. Atatürk’ümüzün ortaya koyduğu o vizyonu 21. Yüzyıla taşımak. Bizim çocukluğumuzdan itibaren getirdiğimiz mirastır bu.

 

İYİ PARTİ HAKSIZLIĞIN KARŞISINDADIR

Bu ucube sisteme, bu ucube sistemin tezahür edeceği tek adamlık sistemine her birimiz, hangi imkanımız varsa onu ortaya koyarak irade koyduk. Ordulu hemşerilerim siz bu ülkenin asil evlatları, asıl unsurları ve aynı zamanda en demokrat bireylerisiniz. Her birinizle ayrı ayrı gurur duyuyoruz. İYİ Parti beş yıllık bir parti olabilir. Ama İYİ Parti, ezilenin yanında, haklının yanında, haksızlığı yapanın karşısında, zulmün karşısında, zalimin karşısında duran bireylerin kurduğu bir siyasi partidir. Onun için cesuruz.

YA İYİ PARTİ OLMASAYDI

İYİ Parti kurulmamış olsaydı, bugün 13. Cumhurbaşkanı, altılı masanın diyebilir miydik? Bugün bu ülkede neler konuşuluyor olacaktı? Biz, rahat bozan bir partiyiz. Biz, yanlışlıkların üzerine giden bir partiyiz. Ama aynı zamanda çözüm üreten bir partiyiz. Beraber seçime girdik ve ne oldu? İYİ Parti olmasaydı haksızlığa uğrayanların yanında kim olacaktı? Şimdi biz, hep haksızlığa uğrayanların yanında olduk.

VALLAHİ BAŞARACAĞIZ, BİLLAHİ BAŞARACAĞIZ

 

Ey bugünün şımarıkları, bugünün zorbaları, bugünün hırsızları, bugünün korkakları bizi iyi tanıyın, bizi iyi bilin. Biz kan kusup kızılcık şerbeti diyenleriz. İşte 2023 bütün bu şartlarda, 2023’te yapılacak o seçimi kazanmak zorunda olduğumuzu bilenleriz. Bildiğimiz için, milletimizin geleceği için bu iradeyi koymak zorunda olduğumuzu bildiğimiz için, geçmişimiz bugüne kefil olduğumuz için bu işi başaracağız. Vallahi başaracağız, billahi başaracağız.

BİRİNCİ PARTİ ÇIKACAĞIZ

Birinci parti çıkacağız ve Genel Başkanımız Meral Akşener’de başbakan olacak. Onunla, bununla anlaşarak değil, onunla bununla kapı arkalarında ahbaplık ederek değil, ondan bundan bir şey isteyerek değil, var ya bir türkü ‘minnet eylemem, mihnet eylemem’ kendi irademizle, çalışkanlığımızla, gücümüzle milletimizi ikna ederek birinci parti çıkacağız.” ORDU OLAY

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BELEDİYE BAŞKANI KORKUTARAK İŞÇİNİN HAKKINI ÇALAMAZÖnceki Haber

BELEDİYE BAŞKANI KORKUTARAK İŞÇİNİN HAKK...

GERÇEK LAİKLİK VE DEMOKRASİ VAZGEÇİLMEMİZDİRSonraki Haber

GERÇEK LAİKLİK VE DEMOKRASİ VAZGEÇİLMEMİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar