Ordu
DOLAR15.5489
EURO16.2164
ALTIN897.54
reader

Karadeniz Bölgesi Mali Müşavirler Odaları Başkanlarının Gündemi  SAMSUN-SARP DEMİRYOLU

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Karadeniz Bölgesi Mali Müşavirler Odaları Başkanlarının Gündemi  SAMSUN-SARP DEMİRYOLU
Abone ol
YENİ İPEK YOLU SAMSUN-SARP DEMİRYOLU Ordu’da yapılan toplantı sonrası ortak açıklama yapan Samsun, Ordu. Giresun, Trabzon, Rize Artvin mali müşavirler oda başkanları Samsun-Sarp Demiryolu hattının hayata geçirilmesini istedi.    

52. TOPLANTI 52. PLAKALI ORDU’DA

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği'nin (TÜRMOB) 52. Karadeniz oda başkanları toplantısı, Ordu'da yapıldı. TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan, Karadeniz Oda Başkanları Platformu ve İstanbul Mali Müşavirler Odası Başkanı Yücel Akdemir ile Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Demir de toplantıya katılarak "Meslekte Gelecek-Gelecekte Meslek" konulu sunum yaptı.

 

KARADENİZ TEK SES TEK YÜREK

Toplantı sonrası çeşitli konularla ilgili açıklama yapılırken Karadeniz Bölgesi Oda Başkanları Samsun-Sarp Demiryolu Projesi için ortak açıklama yaptı. Açıklamaya şu isimler imza koydu: Samsun SMMM Oda Başkanı Dilaver Öğütçü, Ordu SMMM Oda Başkanı Bahadır Baş, Giresun SMMM Oda Başkan Yardımcısı Kemal Gülsevin, Trabzon SMMM Oda Başkanı Mehmet Pehlivan, Rize SMMM Odası Oda Sekreteri Davut Bilgin,  Artvin SMMM Oda Başkanı Serdar Yazgan.

 

DEMİRYOLU DEĞİL YENİ İPEK YOLU 

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği'nin Karadeniz Bölgesi Oda Başkanlarının artık açıklamasında şu ifadeler yer verildi: “Bölgemiz için çok önemli bir proje olan Samsun Sarp Demiryolu bize göre yeni ipek yolu olacaktır. Karadeniz’in Orta Asya’ya yeni yolu olacaktır. Karadeniz’in ticaretine, kültürüne yeni bir yol olacaktır. Oda Başkanları olarak bu demiryolu projesinin hayata geçirilmesini istiyoruz Demiryolu değil bu yeni İpek Yolu’dur.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU’NUN PERİBACALARI BEYAZ PALTOSUNU GİYDİÖnceki Haber

ORDU’NUN PERİBACALARI BEYAZ PALTOSUNU Gİ...

YOK BÖYLE SEVİNMEKSonraki Haber

YOK BÖYLE SEVİNMEK

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar