Ordu
DOLAR17.1094
EURO17.5601
ALTIN971.31
reader

KILIÇDAROĞLU’NUN ZİYARETİ ÖNCESİ CHP HEYETİ ORDU’DA  

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KILIÇDAROĞLU’NUN ZİYARETİ ÖNCESİ CHP HEYETİ ORDU’DA  
Abone ol
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 9 Haziran'da Ordu'ya geleceği bildirildi. Ziyaret öncesi CHP heyeti çeşitli temaslarda bulundu. 

Kentte üç günlük program kapsamında temaslarda bulunan CHP milletvekillerinden oluşan heyet, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneğini ziyaret etti. Heyet adına konuşma yapan CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Kılıçdaroğlu'nun kentte yapacağı ziyaret programıyla ilgili sahada bilgilendirme yaptıklarını söyledi.

 

Durmaz, sivil toplum örgütleri, meslek odaları, muhtar dernekleri, kente katma değer üreten kişi, kurum ve kuruluşlar ile engelli derneklerinin bir çoğuyla bir araya geldiklerini belirterek, "Tüm Orduluları da ziyaret ettiğimiz zaman şunu gördük, herkes gerçekten naif bir yapıda. Sivil toplum örgütleri konukseverliğin, tabii bize en ziyadesini gösterdiler. Bu, bizi son derece mutlu etti. Hatta şöyle diyorum ben, Ordu artık demlenmiş bir şehir olmuş. Yani kendine has kültürüyle, nezaketiyle, hiç yüzünden tebessüm eksik olmayan kıymetli insanlarıyla farklı bir kent." dedi.

 

3 AYRI EKİP HALİNDE  ZİYARET

CHP İl Başkanı Atila Şahin ise yaptıkları davet üzerine 9 Haziran'da Kılıçdaroğlu'nun Ordu'ya geleceğini ifade etti. Kılıçdaroğlu'nun Ordu'ya gelişiyle ilgili görevlendirilen 10 milletvekilinin, üç ayrı ekip halinde ilçelerde ziyaretlerde bulunduğunu anlatan Şahin, Kılıçdaroğlu ile Ordu Kültür Sanat Merkezinde halkla buluşma programı gerçekleştirileceğini, programda sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, kadınlar, gençler ve toplumun bütün kesimleriyle söyleşi olacağını kaydetti.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen'in de konuşma yaptığı ziyarette, CHP milletvekilleri Emine Gülizar Emecan ve Neslihan Hancıoğlu ile bazı partililer yer aldı. AA

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ADIGÜZEL: ULUBEY HALKI AYAĞA KALKTIÖnceki Haber

ADIGÜZEL: ULUBEY HALKI AYAĞA KALKTI

FINDIK FİYATI 4 DOLAR ARTI 52 KURUŞ OLSUNSonraki Haber

FINDIK FİYATI 4 DOLAR ARTI 52 KURUŞ OLSU...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar