Ordu
DOLAR16.1331
EURO17.3344
ALTIN967.15
reader

KOKAİN ÇEKENLERLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KOKAİN ÇEKENLERLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ
Abone ol
Demokrat Parti (DP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, iktidarın milletten habersiz olduğunu savunarak  "Kokain çekenlerle ittifak yapmayacağız. EYT'linin hakkını vermeyenle ittifak yapmayacağız. Çiftçinin hakkını yiyenle ittifak yapmayacağız." dedi.

Cemal Enginyurt Türkiye'nin ekonomik anlamda zor günler geçirdiğine dikkat çekti ve esnafından emeklisine kadar tüm kesimlerin geçim sıkıntısı yaşadığını dile getirdi.

KOKAİN ÇEKEN ZALİMLER VAR

 

İktidarın, milletin sesini duymadığını belirten Enginyurt şunları söyledi: " Türkiye zor günlerden geçiyor. Esnafımız büyük bir mağduriyet yaşıyor. Memurumuz, işçimiz, köylümüz, emeklimiz maalesef büyük bir geçim sıkıntısı yaşıyor. Ama bütün bunlar rağmen milletin sesini duymayan bir iktidar var. Milletten habersiz yaşayanlar var. İnsanımız evine ekmek götüremediği için intihar ederken kokain çeken zalimler var."

ATATÜRK'Ü SEVMEYENLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ

"Kimlerle ittifak yapacaksınız?" şeklinde sorular geldiğini belirten Enginyurt, kimlerle ittifak yapılacağına parti kurullarının karar vereceğini, ancak kimlerle ittifak yapmayacaklarını bildiğini söyledi,. Enginyurt şöyle konuştu:

"Kokain çekenlerle ittifak yapmayacağız. EYT'linin hakkını vermeyenle ittifak yapmayacağız. Çiftçinin hakkını yiyenle ittifak yapmayacağız. İşsiz gençlere sahip çıkmayıp yandaş torpilcilik anlayışıyla sadece partiye üye yaparak işçi alanlarla ittifak yapmayacağız. Biz ittifakımızı milletle yapacağız ve her şeyden önemlisi Demokrat Parti Mustafa Kemal Atatürk'ü sevmeyenle ittifak yapmayacak. Bu ülkede Atatürk'ün resmini kaldıranlarla, bu ülkede Türk ismini kaldıranlarla, bu ülkede 'Türk'üm, Doğruyum, Çalışkanım' demekten rahatsız olanlarla ittifak yapmayacağız. Bizim ittifakımız milletimizle olacaktır."

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
GÜLER’İN 2 YILI BAŞARISIZ GEÇTİÖnceki Haber

GÜLER’İN 2 YILI BAŞARISIZ GEÇTİ

BELENYURT İLK KEZ OSKİ’YLE TANIŞTI Sonraki Haber

BELENYURT İLK KEZ OSKİ’YLE TANIŞTI 

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar