Ordu
DOLAR13.3367
EURO15.1462
ALTIN764.95

KURTULMUŞ’A YASLANAN GRUP OBB’Yİ TALAN EDİYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KURTULMUŞ’A YASLANAN GRUP OBB’Yİ TALAN EDİYOR
Abone ol
CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, “Numan Kurtulmuş'a yaslanan menfaat çetesi milletin parasını ve belediyeyi talan ediyor.” dedi.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, şu açıklamayı yaptı: “Hafta sonu Ordu'da AKP'nin Belediye Başkanları bölge toplantısı varmış. Yerel yönetimlerden sorumlu Özhaseki de Ordu'ya gelmiş, hoş gelmiş. Tabi bu sadece bir toplantı değil. Ordu halkı belediye icraatları nedeniyle infial halinde. Yolsuzluklar ayyuka çıkmış, imar talanı ortada. Anayasa suçu işleniyor. Halka ait alanlar seçkinlere yok pahasına peşkeş çekiliyor. Belde Evleri kıyı kenar ihlali için yıkılırken,  öte yandan Akyazı sahilindeki 100 metre kotundaki kıyı kenar çizgisi içindeki yapılaşmaya yasak alanda, akraba, ahbap çavuş ilişkileri için tasarruf kullanmaya çalışmak ikiyüzlülük değil de nedir? Burada anayasaya ve yasalara aykırı bir şekilde Milli Emlak üzerinde zorlamalar gözleniyor.

 

KURTULMUŞ’A YASLANAN GRUP ORDU’YU TALAN EDİYOR 

 

Numan Kurtulmuş'a yaslanan menfaat çetesi milletin parasını ve belediyeyi talan ediyor. Ortada hiçbir proje, hizmet yokken daha görev süresinin yarısında belediyenin borçlarını ikiye katlamış, bu açığı kapatmak için de millete ait şehrin nefes alan alanlarını satışa çıkarıyor. Hatta daha meclis kararı çıkmadan, satışa çıkarılan alanlara yapılacak olan yapılaşmanın sahipleri belli.

 

 

İMAM HATİP SATILMIŞ PRALARI ALINNMIŞ

İmam Hatip dolmuş durağına yapılacak dükkanların sahipleri belli olup ön ödemelerin alınmış, rezalet, rezalet.. Yason Burnuna, Ünye Çamlık, Yoroz Tepesi, Durugöl gibi bizim müdahalemiz ile durdurulan yap bozlar. Ordu coğrafyasında millet yolda yol arıyor, çeşmede su arıyor, atık su gidecek yol arıyor. Okul bahçeleri, yolları moloz çamur ve inşaat alanı, ortalığı pislik götürüyor.

 

 

KURTULMUŞ’UN 5 MEGA PROJESİ NEREDE?

Şimdi Kurtulmuş'un belediye yönetimdeki çetesi kara kara düşünüyor. Kurtulmuş gelse, Özhaseki karşısında rahat olsalar. "Yetiş Numan" diyorlar. Ama Kurtulmuş daha yeni geldi gitti zamanlama hatası yaptı. Ama, Ordu'ya hizmet için senede bir defa uğramayan Kurtulmuş çetesini kurtarmak için bir hafta arayla olsa da bence yine gelebilir.  Umarım gelir de Özhaseki ile birlikte bulunan gazetecilerin sorularına da yanıt verse. 6 Yıl önce verdiğiniz 5 Mega projelerin hangisini yaptınız, bir hafta önce gelmiştiniz, bir şey göremedik şimdi bir daha neden geldiniz? deseler de cevabını tüm Ordu kamuoyu duysa. “ ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
‘ÖNCE MİLYONLUK KAÇAK YAYLA EVİNİ YIK!’Önceki Haber

‘ÖNCE MİLYONLUK KAÇAK YAYLA EVİNİ YIK!’

40 YILLIK HASRET ‘TÖREN’LE BİTTİSonraki Haber

40 YILLIK HASRET ‘TÖREN’LE BİTTİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar