Ordu
DOLAR15.5059
EURO16.1597
ALTIN901.86
reader

MİLLET ELEKTRİK-DOĞALGAZ FATURASINI ÖDEYEMİYOR!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MİLLET ELEKTRİK-DOĞALGAZ FATURASINI ÖDEYEMİYOR!
Abone ol
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, "Önce elimizdekilere şükredeceğiz sonra daha iyisi, daha güzeli için çalışacağız" dedi. Erdoğan'a tepki gösteren DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "Milletin şükredecek hali mi kaldı? Evine ekmek götüremiyor. Memleketten haberin yok" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Ülkemizde bazı kesimlerde bir şükürsüzlük, tatminsizlik, karamsarlık hali aldı başını gidiyor. Önce elimizdekilere şükredeceğiz, sonra daha iyisi, daha güzeli için çalışacağız" dedi.

 

"SAYIN CUMHURBAŞKANI YİNE BİZİ SUÇLAMIŞ"

 

DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise, “Milletin şükredecek hali mi kaldı? Elektrik, doğalgaz faturasını ödeyemiyor, evine ekmek götüremiyor. Memleketten haberin yok, millet perişan sayın Cumhurbaşkanı” diyerek tepki gösterdi: "Sayın Cumhurbaşkanı yine bizi suçlamış, şükürsüz olmak, tatminsiz olmak, karamsarlıkla suçlamış. Sayın Cumhurbaşkanı kime şükredin diye söylüyorsunuz? Muhtemelen saraydaki beş maaş alanları, bakanlık yaparken 300 bin maaş alanları kast etmiyorsunuz. Bir eli yağda bir eli balda olanları kast etmiyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanı milletin şükredecek hali mi kaldı? Millet elektrik, doğalgaz faturasını ödeyemiyor. Millet evine ekmek götüremiyor"

"SUUDİ’YE, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ’NE KARDEŞİM DEMEYE DEVAM EDİYORSUN"

"Sayın Cumhurbaşkanım sen şükretmemizi söylüyorsun. İstersen şükretmeye saraydan başlayalım. Tasarrufu, şükrü önce sarayda kendi etrafınıza öğretin ki hep birlikte şükretmeyi başaralım. Sayın Cumhurbaşkanım tekrar söylüyorum, seni kandırıyorlar, seni aldatıyorlar. Milletin değil şükredecek, evine ekmek götürecek hali kalmadı. Memleket batıyor ama sen görmüyor, Suudi’ye kardeşim demeye, Birleşik Arap Emirlikleri’ne kardeşim demeye devam ediyorsun. Ama memleketten haberin yok millet perişan sayın Cumhurbaşkanım."

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ANT OLSUN O FIRSATI VERMEYECEĞİZÖnceki Haber

ANT OLSUN O FIRSATI VERMEYECEĞİZ

KAFTANCIOĞLU ‘TUTUKLANACAK’  MI?Sonraki Haber

KAFTANCIOĞLU ‘TUTUKLANACAK’  MI?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar