Ordu
DOLAR9.543
EURO11.1037
ALTIN549.53

MİRZA BEBEK İÇİN GÜLYALI TEK YÜREK OLDU

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MİRZA BEBEK İÇİN GÜLYALI TEK YÜREK OLDU
Abone ol
Gülyalılı kadınların ve müzisyenlerin ortak organizasyonuyla SMA hastası Mirza Bebek için Çikolata Park’ta Müzikli Kermes Etkinliği gerçekleştirildi.

Kermes etkinliğine katılım sağlayan Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Gülyalı’da dayanışmayı her alanda büyüttüğümüzü görmek mutluluk verici. Ortak hedefler ve değerler için vatandaşlarımızın bir araya gelerek etkinlikler ortaya koymasından memnuniyet duyuyoruz. Gerçekleştirdikleri bu anlamlı etkinlik dolayısıyla katkı sunan, emek veren herkese yürekten teşekkür ediyorum. Bütün çabamız, duamız Mirza Bebeğimizin sağlığına kavuşması için yürütülen kampanyanın başarıya ulaşmasıdır. Demir Ali yavrumuzda bunu başardık. Mirza bebekte de başarıya ulaşacağımıza inancımız tam.” dedi.

MİRZA BEBEĞİN TEDAVİSİ İÇİN ZAMAN DARALIYOR

Etkinliğe katılan Mirza Bebeğin babası Barış Kılıç, “Katkıları dolayısıyla Gülyalı halkına, Belediye Başkanımız Ulaş Tepe’ye ve emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum. Mirza bebeğin tedavisi için kampanyamızı Temmuz ayında tamamlamamız gerekiyor. Giderek zamanın daraldığı bu süreçte herkesten bir kez daha desteklerini istiyoruz. Benim de evladım parklarda oynayabilsin, yürüyüp koşabilsin. Desteklerinizle bu süreci bir an önce tamamlamak istiyoruz.” dedi.

ÜRETEN KADINLARIMIZA VE MÜZİSYENLERİMİZE YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER

Etkinliğin gerçekleşmesine katkı sunan kadınlar adına konuşma yapan Fatmanur Hüsem Şahin, “Mirza Bebek için Gülyalı’dan da bir destek kampanyası organize edelim istedik. Çevremizdeki kadınlarla organize olarak çeşitli yiyecekler yaptık. Kermes organizasyonu içerisinde yaptığımız ürünleri satarak gelirin tamamını Mirza Bebeğin tedavisi için oluşturulan kampanyaya bağışlayacağız.” diye konuştu.

Müzisyenler adına değerlendirmelerde bulunan Ümit Akça ise, “Bugün sanatımızı Mirza Bebek için icra ediyoruz. Ordu’nun her bölgesinden bu tip organizasyonların artmasını, tedavi için gerekli paranın toplanarak Mirza Bebeğin iyileşmesini diliyoruz. Destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Doktora Saldıran Acilde 1 Ay Nöbet Tutsun  TÜRKİYE BU ÖNERİYİ KONUŞURÖnceki Haber

Doktora Saldıran Acilde 1 Ay Nöbet Tutsu...

KOMŞUDA ADA YOLCULUĞU BAŞLADI   Sonraki Haber

KOMŞUDA ADA YOLCULUĞU BAŞLADI   

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar