Ordu
DOLAR13.4726
EURO15.3069
ALTIN793.64
reader

‘NE ZAMAN BIRAKACAKSINIZ DİN DÜŞMANLIĞINI?’

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
‘NE ZAMAN BIRAKACAKSINIZ DİN DÜŞMANLIĞINI?’
Abone ol
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.    

AK Parti Ordu İl Başkanı Tomakin şu açıklamayı yaptı: CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in  Ordulu hemşehrimiz değerli ilim ve irfan adamı Ordulu olmasından her zaman onur ve gurur duyduğumuz Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş hocamızın Allah (cc.)’ın ayetini, Kainatın Sultanı Peygamber Efendimizin  hadislerini okudu diye yine yalan beyanlarla, söylenilen  lafın ardına önüne bakmadan işine gelen kısmını alarak güya Diyanet İşleri Başkanını kullanarak yüce dinimiz İslam’ın dolayısıyla, Allah emirlerine, Peygamberimizin hadislerine dil uzatacak kadar gözü dönmüş zavallıya diyeceğimiz şu ki, senin mensubu olduğun parti çok uğraştı milletimizin değerleri ile, yüce dinimiz İslam ile, camileri ahır yaptınız. Yetmedi Kur’an Kurslarını kapattınız, yetmedi köylüler Kur’an okuyor diye köyleri bastınız. Yüce kitabımız Kur’anları yaktınız. Yetmedi bu aziz gök kubbede bin yıldır dinmeyen Ezan-ı Muhammed-iyi susturdunuz, Tanrı uludur dedirttirdiniz. Daha dün başörtüsüne el uzattınız. Sicili İslam dini ile uğraşmak olan bir partinin mensubundan ne beklenir ki. Ne zaman bırakacaksınız din düşmanlığını, ne zaman bırakacaksınız milletin değerleri ile alay etmeyi?       

KİNİNİZİ BABANIZ ÖRTMEZ

CHP Milletvekili dinimize dil uzatırken hemen atalarının yaptığı gibi sığındığı liman, efendim benim babamda söyledi, böyleydi, umrede vefat etti. Allah gani, gani rahmet eylesin babanıza. Babanız çok değerli bir insandı. İnan ki yaşasaydı senin bu laflarına iki çift sitemi olurdu. Hz. Adem Peygamberimizin oğlu babasına inanmadı, Hz. Nuh Peygamberimizin oğlu babasına inanmadı, kainatın Sultanı Peygamber efendimizin en büyük düşmanı öz amcası idi. Yani babanıza sığınıyorsunuz ya, sizin İslam dininize olan kininizi muhterem babanız örtmüyor.

UTANÇ DUYULACAK KENDİSİ

Diyanet İşleri Başkanımız değerli ilim, irfan adamı Porf.Dr.Ali Erbaş’ın Ordu’lu olmasından her zaman onur ve gurur duyduk. CHP Milletvekili Ordulu olmaktan onur duyarmış da bizim ve hemşehrilerimizin de  Ordulu olmasından her zaman onur ve gurur duyduğu  Diyanet İşleri Başkanımız değerli ilim, irfan adamı hemşehrimiz Prof. Dr. Ali Erbaş’ın bu şehirli olmasını utanç verici buluyormuş. Hadi oradan, utanç duyulacak birisi varsa o da sensin. Sen kimsin ki, millete hep tepeden bakmalar, kibir abideleri, kendilerini ulaşılmaz zanneden yaratıklar, zat açıklamasında alay edercesine DİB diye hitap buyurmuşsun. Siz bu milleti aptal falan mı zannediyorsunuz. Diyanet İşleri Başkanımız Allah’ın ayetlerini, Peygamberimizin hadislerini okumuş ve yorumunu yapmıştır. Nokta, cahiliye devrindeki gibi, sen kendine göre yorum yapmışsın.” ORDU OLAY  

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
ZEHİR TACİRLERİNE AMAN YOKÖnceki Haber

ZEHİR TACİRLERİNE AMAN YOK

ALİ ERBAŞ’A DESTEK AÇIKLAMASISonraki Haber

ALİ ERBAŞ’A DESTEK AÇIKLAMASI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar