VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9491
EURO18.4297
ALTIN1038.0
reader

OBB BARLAR SORUNU HAKKINDA VERDİĞİ SÖZÜ TUTMUYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OBB BARLAR SORUNU HAKKINDA VERDİĞİ SÖZÜ TUTMUYOR
Abone ol
Şarkiye Mahallesi Muhtarı Emre Yayla, Altınordu’nun kanayan yarası barlar sorunu hakkında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kendisine verdiği gereken yapılacak sözünü yerine getirmediğini açıkladı.   

Şarkiye Mahallesi Muhtarı Emre Yayla şu açıklamayı yaptı: “Sayın Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler 5 ay önce kesin bir dille şehir içinde bulunan alkollü mekanların taşınması sözünü vermiş Altınordu Belediyesi sahip çıkmazsa biz bu memleketi yönetenler olarak bu uygunsuzluğa son veririz demişti. Son 2 ayda defalarca randevu talep etmeme rağmen randevu alamadığım için yolda ayaküstü tekrar derdimi anlatmak istedim. Ama bana verilen söz unutulup bu konu Altınordu Belediyesinin sorumluluğunda ruhsatlar Altınordu Belediyesinin bizde değil diyerek mutlu haber bekleyen mahalle halkımızı ve alkolü mekan işleten esnaflarımızı hayal kırıklığına uğramıştır.

BU ŞEHRİ YÖNETEMİYORSUNUZ

Buradan bana imza toplatan alkollü mekan sahiplerini ikna ettirip taşınmaya ikna ettiren ve taşınma yerlerini dahi bana bulduran iki belediyemize şunu demek istiyorum. Utanıyorum tek kelime ile yönetemediğiniz bu şehirde bu şeklide övünerek yolda yürümenizden utanıyorum. Şimdi övündüğünüz şey 30 adet su tankeri 6 adet itfaiye aracı helikopter kaldırımlar yamalar yıkıp yaptığınızı sandığınız parklar gereksiz onca harcamalar. Ne güzel ya beni attınız ateşe maşa olarak bu zorlukları bana yıktınız. Ben belediyelerin yapmadıklarını hatta yapamadıklarını yaptım. Şimdi de Büyükşehir ve Altınordu Belediyesi bu konuyu görmesin duymasın. Sonu ne olursa olsun bu işin peşini asla bırakmayacağım bunu da buradan söylüyorum. Bu konuyu da kamuoyuna siz değerli halkımızın bilgisine sunuyorum.” ORDU OLAY

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KADINA ŞİDDETİN ADRESİ BU KEZ FATSA!Önceki Haber

KADINA ŞİDDETİN ADRESİ BU KEZ FATSA!

ALTINORDU’DAN 100. YILA ÖZELSonraki Haber

ALTINORDU’DAN 100. YILA ÖZEL

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar