VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9573
EURO18.4343
ALTIN1035.9
reader

ORDU TÜRKİYE 5.’Sİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ORDU TÜRKİYE 5.’Sİ
Abone ol
Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu Başkanlığında Başhekimler Toplantısı düzenlendi. Kasapoğlu toplantıda Ordu’nun iki doz aşılamada Türkiye’de 5, sırada olduğunu açıkladı. 

Korona virüs salgını nedeniyle alınan önlemlerden dolayı fiziksel olarak yapılamayan toplantı 1,5 yıl sonra tekrar yapılarak İlimizde hizmet veren kamu hastaneleri ile İl Ambulans Servisi Başhekimliğinin durumu masaya yatırıldı. 112 Acil Çağrı Merkezi konferans salonunda düzenlenen toplantıya Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ali Altunbaş, Başkan Yardımcısı Uzm.Dr.Ayşenur Hoş ve kamu hastanelerinin başhekimleri ile İl Ambulans Servisi Başhekimi katıldı.

ŞEHİR HASTANESİ ORDU’YU MARKA YAPACAK

Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi Sağlık Bakanımız 20 Eylülden itibaren il bazında, ilk doz yerine, en az iki doz aşı olanların oranlarını paylaşılacağını duyurmuştu. Dün itibariyle en az iki doz aşılama oranında ülke genelinde beşinci sıraya kadar yükseldik. Bu başarıda emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma sizlerin aracılığıyla teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıda ayrıca hasta memnuniyeti ile ilgili mevcut durum ve memnuniyeti artırıcı alınabilecek önlemler ile yapılabilecek organizasyonlara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Sağlık Müdürü Dr. Kasapoğlu, “Kamu hastanelerinden hizmet alan vatandaşlarımızın memnuniyeti ve almak istediği hizmete kısa sürede erişimi bizler için çok önemlidir. Bu konuda her hastanemizin fiziksel özelliğine göre vatandaşlarımızı memnun edici sağlık hizmeti vermek, endişelerini dinlemek ve sorularına cevap vermek, evlerine şifa ile mutlu bir şekilde gitmelerini sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız. İnşallah 2023 yılında Ordu Şehir Hastanemizin açılmasıyla birlikte Ordu’muzu sağlık alanında bir marka haline getireceğiz.” diye konuştu. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ADIGÜZEL’DEN GÜLER’E DENEME TEPKİSİÖnceki Haber

ADIGÜZEL’DEN GÜLER’E DENEME TEPKİSİ

HASTANELER ACİL DURUMA HAZIRLANIYORSonraki Haber

HASTANELER ACİL DURUMA HAZIRLANIYOR

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar