Ordu
DOLAR13.5878
EURO15.4204
ALTIN793.69
reader

ORDU’NUN İŞ İNSANLARI BÜYÜK DÜŞÜNMELİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ORDU’NUN İŞ İNSANLARI BÜYÜK DÜŞÜNMELİ
Abone ol
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, iş dünyasına seslenerek, “Ordu artık Samsun ile Trabzon arasına sıkışmış bir il değil, bizim sınırımız Rusya, Avrupa Birliği, Akdeniz- Karadeniz yolu ile Orta Asya’dır” dedi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) tarafından organize edilen, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) hazırladığı 2020 yılı Türkiye "İlk 500 ve İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" arasına giren 6 Ordulu firma ve 40 yılı aşkın süredir oda üyesi olan firma yöneticilerine teşekkür plaketi sunma törenine katıldı.

ORDU’NUN HER YERİNDE BÜYÜK POTANSİYEL VAR

Ordu’nun yapılan çalışmalarla çok başka bir boyuta geçtiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’nun neresine bakarsanız bakın büyük bir potansiyel. Akan sularını şişeleyin, otlarından aromatik bitkiler yapın. Bunların her biri birer kaynak” dedi.

Başkan Güler şöyle konuştu: “Ordu’nun çok büyük bir potansiyeli var. En büyük potansiyelimiz coğrafyamız. Bu coğrafyayı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Bir futbol takımı gibi düşünürsek bizim ligde yani Karadeniz’de Ordu’nun ekonomik, sanayi, kalkınmada Samsun ile Trabzon arasında sıkıştığımızdan bahsedilir. Ben buna katılmıyorum. Artık biz bunu aştık. Bizim sınırımız artık Samsun, Sivas, Tokat değil; bizim sınırımız Rusya, Avrupa Birliği, Akdeniz- Karadeniz yolu ile Orta Asya. Bunları düşünürsek biz aslında süper ligde oynayacak bir takımız. Ordu şu an da çalışmalarıyla çok başka bir boyuta geçti.  Ordu’nun neresine bakarsanız bakın büyük bir potansiyel. Akan sularını şişeleyin, otlarından aromatik bitkiler yapın. Bunların her biri birer kaynak. Siz zaten tavsiyeye ihtiyacı olmayacak kadar tecrübesi olan insanlarsınız. Ben size sadece yardımcı olmak için bunları söylüyorum. Başarılarınızı canı gönülden tebrik ediyorum. Sizin başarılarınız bizim nereden nereye geldiğimizi de gösteriyor. Bundan sonraki başarılarınızı da inşallah hep birlikte paylaşırız” ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ISIRGANIN ÇAYI FATSA’DANÖnceki Haber

ISIRGANIN ÇAYI FATSA’DAN

FİSKOBİRLİK 25 Kuruş Daha Fazla Vererek Fındık Alacak   Sonraki Haber

FİSKOBİRLİK 25 Kuruş Daha Fazla Vererek...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar