Ordu
DOLAR13.7186
EURO15.5393
ALTIN786.53

ORDU’NUN ONURU GURURU OLDULAR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ORDU’NUN ONURU GURURU OLDULAR
Abone ol
Ordulu olan Onur ve İhsan Çetinceviz tarafından kurulan ve dünya çapında otoyol, köprü, havaalanı baraj gibi dev projeleri imza atan Onur Taahhüt Dünya’nın En Büyük 250 Müteahhidi” Listesine 92. sıradan girdi. Onur Taahhüt bir öncesi seneye göre  24 basamak birden ilerledi.  

Onur Taahhüt Taşımacılık İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. firması, Dünya Çapında İnşaat Endüstrisi ile ilgili haber, analiz ve görüş sunan, sektörün en yetkin yayını olan ENR dergisinin (Engineering News Record) her sene yayınladığı “En Büyük 250 Uluslararası Müteahhit Firması” listesinde son 10 yılda yer aldığı gibi Ağustos 2021 tarihli sayısında yayımlanan 2020 yılı raporunda da 24 basamak atlayarak 92. sıraya yükselmiştir. Ek olarak aynı dergide yayımlanmakta olan “En Büyük 250 Global Müteahhit Firması” listesinde ise kendisine 240. sırada yer buldu.

Yapılan bu sıralamalarda Onur, ülkemizi başarıyla temsil eden Türk Müteahhit Firmaları içinde; Uluslararası Müteahhitler sıralamasında 40 Türk firması arasından 7’inci, Global Müteahhitler sıralamasında ise 12 Türk firması arasından 11’inci olarak kendisine yer edindi.

Onur, inşaat sektöründeki faaliyetlerine 1981 yılında Çetin İşletmeleri adı altında başlamış ve bugüne kadar  Türkiye, Ukrayna, Moldova, Hırvatistan, Katar, Tunus, Suudi Arabistan, Umman, Ekvator Ginesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkmenistan olmak üzere 11 ülkede önemli projelere imzasını atmıştır. Bugün ise Türkiye, Ukrayna ve Moldova’da çalışmaya devam ediyor.

Onur, 10.000’i aşkın yetkin personeli ve 8.000’e yakın makine ve ekipman parkı ile inşaat ulaştırma sektörünün dünyadaki öncü firmalarından birisi olup Türkiye’nin de en önemli inşaat firmaları arasında yer almaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnunniyetini her daim temel ilkeleri olarak kabul eden Onur, çalıştığı ülkelerden ve idarelerden birçok üstün hizmet ödülü ve methiye aldı.

Toplam 4 farklı ülkede, 8 sektör ve 19 firma ile ülkemizin adını gururla temsil eden Onur, çalışmalarına başarı ile devam ediyor. ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÖRNEK BAHÇELERDEN İSTENİLEN VERİM ALINDIÖnceki Haber

ÖRNEK BAHÇELERDEN İSTENİLEN VERİM ALINDI

 'ASRIN PROJESİ' İLE ORDU TİCARETE AÇILACAKSonraki Haber

 'ASRIN PROJESİ' İLE ORDU TİCARETE AÇILA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar